Targi Warsaw Bus w nowym terminie

Międzynarodowe Targi Transportu Publicznego będą miały miejsce w dniach 17-19 czerwca 2021. Przedstawiciele branży transportu zbiorowego już po raz piąty spotkają się w Ptak Warsaw Expo.

Warsaw Bus to wydarzenie skierowane do sektora branży transportu zbiorowego. W trakcie Targów Transportu Publicznego do Ptak Warsaw Expo co roku przybywają profesjonaliści związani z branżą, do których należą: importerzy, eksporterzy i pośrednicy produktów, a także dyrektorzy i właściciele firm przewozowych, turystycznych, produkcyjnych oraz firm zajmujących się analizą konkurencji. Warsaw Bus to także miejsce spotkań zarówno dla inwestorów i przedstawicieli samorządów, jak i pasjonatów motoryzacji oraz uczniów szkół branżowych, takich, jak: szkoły wyższe o profilu logistycznym, transportowym, samochodowym, mechanicznym. Targi Transportu Publicznego w Ptak Warsaw Expo to niepowtarzalna szansa na poznanie alternatywnych rozwiązań w zakresie technologii i usług transportowych oraz najnowszych trendów, prezentowanych przez liczne grono producentów i dystrybutorów.

Podczas targów Warsaw Bus prezentowanych jest wiele gałęzi sektora transportu zbiorowego. Poza znakomitą ofertą autokarów, autobusów i busów, jak również licznych akcesoriów i elementów wyposażenia, zarówno pojazdów, jak i warsztatów, odwiedzający mogą zobaczyć nowoczesne rozwiązania w zakresie infrastruktury przystankowej oraz systemów informatycznych. Spotkanie z fachowcami z branży pozwoli na wymianę doświadczeń i rozwiązanie problemów wynikających z codziennych działań w transporcie zbiorowym.

Warsaw Bus to nie tylko targi, ale również konferencje, warsztaty, pokazy, na których można uzyskać szereg wartościowych informacji, znaleźć odpowiedzi na pytania, które wynikają ze zmian w prawie i przepisach o transporcie publicznym. Dodatkowym atutem wydarzenia są równolegle trwające targi MT TSL, które po raz kolejny będą miejscem spotkań czołowych przedstawicieli instytucji, organizacji i firm zajmujących się transportem, spedycją i logistyką.

Więcej informacji na temat targów Warsaw Bus: https://warsawbusexpo.eu/