Targi to siła!

Wystawco nie rezygnuj z obecności na targach.
Bądź z nami w nowym terminie.

Ten rok rozpoczęliśmy kalendarzem liczącym około 60 imprez targowych, podobnie jak inne ośrodki targowe patrzyliśmy z optymizmem w przyszłość branży wystawienniczej, która w Polsce rozwijała się z rosnącym dynamizmem mając znaczący wpływ na rodzimą gospodarkę.
Wprowadzona sytuacja epidemiologiczna skutkująca całkowitym przestojem w działalności organizatorów wydarzeń targowych była wyzwaniem, z którym musieliśmy zmierzyć się zarówno my, jak i nasi wystawcy oraz firmy współpracujące.
Po konsultacjach z branżą przesunęliśmy imprezy planowane wiosną 2020 na nowe terminy i przygotowujemy się na ponowne otwarcie PTAK Warsaw Expo z myślą o realizacji wydarzeń jesiennych.
Po miesiącach zastoju gospodarczego powracająca branża targowa da realny impuls do odbudowania biznesu i handlu. Targi są najsilniejszym narzędziem marketingowym w działalności większości firm, oferując im nieograniczoną powierzchnię do prezentacji marki, dostęp do tysięcy profesjonalistów zainteresowanych ich produktami lub usługami. Stanowią także bazę wiedzy, prezentującą najnowsze trendy w formie wykładów, paneli oraz warsztatów otwartych dla wszystkich zainteresowanych.
Umowy podpisane z naszymi wystawcami zachowują swoją ważność w nowych terminach targów. Jest to również dobry moment dla nowych wystawców, którzy właśnie teraz poszukują rozwiązań, które przyniosą ich przedsiębiorstwom szansę na szybszy rozwój i podniesienie sprzedaży.
Ponowne otwarcie rynku targów będzie znaczącym wsparciem dla polskiej gospodarki, polskich przedsiębiorców i całego biznesu okołotargowego.

Targi to siła!
Zaangażuj się w wydarzenia PTAK Warsaw Expo
https://warsawexpo.eu/