Targi Green Days w nowym terminie

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa – Największe Targi Ogrodnicze w Polsce nie będą mogły odbyć się w zaplanowanym wcześniej terminie. Najbliższe spotkanie pasjonatów ogrodnictwa w Ptak Warsaw Expo będzie miało miejsce w dniach 17-19 marca 2022.

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days to miejsce spotkań profesjonalistów oraz właścicieli i miłośników ogrodów. Udział w wydarzeniu pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych z partnerami z Polski i całej Europy. Sprzyjać temu będzie zaproszenie do współpracy międzynarodowych firm oraz placówek dyplomatycznych z całego świata, a także doskonała lokalizacja Ptak Warsaw Expo.

Zapewniamy, że nie zaprzestajemy nad organizacją wydarzenia, które od lat cieszy się uznaniem, zarówno ze strony przedstawicieli firm związanych z branżą, jak i odwiedzających. Ostatnią edycję Green Days odwiedziło prawie 19 000 osób. Ogromny potencjał konsumencki gwarantuje przede wszystkim aglomeracja warszawska, którą zamieszkuje ponad 3 miliony osób. Wśród odwiedzających spodziewamy się, między innymi wielu właścicieli domów wolnostojących szukających inspiracji do urządzenia ogrodu, jak równiez profesjonalistów, którzy na co dzień zawodowo zajmują się ogrodnictwem, arborystyką czy architekturą krajobrazu. Green Days to świetna okazja do poznania trendów i nowości rynkowych, zdobycia lub pogłębienia wiedzy i doświadczenia z zakresu ogrodnictwa.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli zrealizować pomyślny i bezpieczny powrót branży do hal targowych i stworzyć najlepsze warunki do spotkań face to face, umożliwiając wzajemną wymianę doświadczeń i komfortowe rozmowy biznesowe.

Nie możemy doczekać się kolejnego spotkania!

Więcej informacji na temat Green Days: https://greendaysexpo.com/