Targi Beauty Forum w Ptak Warsaw Expo

Health and Beauty Media, członek jednej z największych organizacji targowych na świecie – COSMOPROF (organizator targów kosmetycznych Cosmoprof Worldwide Bologna) postanowił zmienić lokalizację swojego flagowego wydarzenia – Beauty Forum. Organizowana od ponad 20 lat unikatowa impreza targowa, od tego roku będzie miała miejsce w Ptak Warsaw Expo. Nowa lokalizacja wydarzenia daje organizatorom nowe możliwości – dzięki niemal trzykrotnie większej powierzchni wystawienniczej będą mogli stworzyć największe targi kosmetyczne w tej części Europy. Jak podkreślają organizatorzy Beauty Forum – większa powierzchnia gwarantuje także liczne udogodnienia, a w tej kwestii Ptak Warsaw Expo jest bezkonkurencyjne wśród obiektów Targowo-Kongresowych w całej Polsce.

Spółka Health and Beauty Media przez co najmniej 5 najbliższych lat będzie realizowała swoje imprezy wystawiennicze oraz towarzyszące im kongresy w Ptak Warsaw Expo. W 2021 roku organizatorzy przewidują realizację dwóch wydarzeń targowych. Pierwsza impreza, to organizowana od wielu lat wiosenna edycja Beauty Forum, która odbędzie się w dniach 15-16 maja. Z kolei jesienią, między 25 a 26 września, organizatorzy planują realizację premierowych targów Beauty Forum & Hair, będących nową formułą dwóch, odrębnych dotychczas wydarzeń: jesiennej edycji Beauty Forum oraz targów On Hair.

Beauty Forum to najważniejsze wydarzenie w kalendarzu profesjonalistów branży beauty w Polsce. Wyjątkowa formuła targów łączy biznes, edukację i atrakcyjny program wydarzeń w kompleksową ofertę zapewniającą szerokie możliwości rozwoju osobom związanym z branżą. Oferta targów skierowana jest zarówno do fachowców z branży kosmetycznej, to jest: właścicieli i menadżerów gabinetów kosmetycznych oraz stylistów i uczniów szkół o profilu związanym z branżą, jak i do tych, którzy dopiero planują rozpoczęcie aktywności zawodowej w sektorze kosmetyczno-fryzjerskim. W trakcie wydarzenia prezentowane są najświeższe trendy oraz innowacyjne koncepcje. Uczestnicy mogą liczyć na moc doświadczeń, a także szeroki wachlarz produktów prezentowanych przez wiele uznanych firm.

Podczas targów Beauty Forum swoje produkty i usługi prezentuje liczne grono wystawców. W trakcie 32. Edycji wydarzenia, która miała miejsce w dniach 21-22 września 2019 roku, odwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą ponad 950 firm i marek. Wówczas targi odwiedziło ponad 13 000 gości, którzy oprócz zwiedzania stoisk, mogli również wziąć udział w seminariach i panelach dyskusyjnych. W tym roku, ze względu na ogromną przestrzeń wystawienniczą Ptak Warsaw Expo, liczba odwiedzających może być jeszcze większa!

Więcej informacji odnośnie targów Beauty Forum: https://beauty-fairs.com.pl/home/