Targi automatyki i robotyki wkrótce z nową datą

Premierowa edycja targów automatyki przemysłowej i robotyki Warsaw Automatica Expo nie odbędą się w planowanym wcześniej wrześniowym terminie. Wkrótce podamy nowy termin wydarzenia.

Warsaw Automatica Expo to platforma sprzyjająca upowszechnianiu najnowszych rozwiązań dla przemysłu w zakresie automatyki i robotyki. Wydarzenie ma przede wszystkim służyć wymianie wiedzy i doświadczeń oraz stanowić przestrzeń do zbadania i omówienia przyszłości automatyzacji z liderami i ekspertami branży.

Targi automatyki przemysłowej i robotyki w Ptak Warsaw Expo to odpowiedź na potrzebę szukania nowych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie automatyzacji przemysłu, wynikającej ze stale rosnącego popytu na zwiększanie wydajności przedsiębiorstw i zrównoważonego rozwoju. Warsaw Automatica Expo to szansa na poznanie szerokiej gamy produktów, aktualnych trendów oraz najnowszych technologii i inteligentnych systemów, umożliwiających poprawę bezpieczeństwa, jakości, wydajności oraz usprawnienie procesów i stworzenie nowych możliwości biznesowych. W strefie ekspozycji prezentowane będą, m.in.: aparatura kontrolno-pomiarowa, elementy automatyki, analogowe i cyfrowe systemy sterowania, roboty wraz z oprogramowaniem i komponentami, różnego rodzaju napędy i zawory oraz armatura pomocnicza i elementy elektroniczne.

Warsaw Automatica Expo będzie doskonałą okazją na zwiększenie swojej wiedzy i umiejętności, a także poznanie rozwiązań, które ułatwią przeprowadzenie transformacji cyfrowej przedsiębiorstwa, umożliwiając szybsze i efektywniejsze działania oraz osiąganie wyższych korzyści finansowych.

Zachęcamy do śledzenia KALENDARZA TARGOWEGO Ptak Warsaw Expo. Wkrótce nowy termin wydarzenia!