Targi ANIMALS’DAYS przesunięte na 9-11 kwietnia 2021

PTAK Warsaw Expo, biorąc pod uwagę głosy, opinie i obawy z powodu obostrzeń związanych z pandemią Covid-19 oraz rozumiejąc sytuację i solidaryzując się w pełni z całą branżą zoologiczną, podjął decyzję o przesunięciu terminu Targów Zoologicznych na datę 9-11 kwietnia 2021.

Od wielu lat Animals’ Days są silnym wydarzeniem targowym gwarantującym sukces biznesowy wystawcom. Poprzez organizację wydarzenia wspieramy działania sprzedażowe i marketingowe producentów i dystrybutorów, umożliwiamy prezentację nowości rynkowych i trendów w zakresie produktów oraz usług dla zwierząt domowych. Targi są także miejscem spotkań i nawiązywania licznych relacji wzmacniających kontakty handlowe na skalę międzynarodową. Stąd niezwykle ważne jest dla nas jako organizatorów, aby wszystkie współpracujące z nami firmy miały pewność realizacji swoich celów biznesowych w optymalnym dla nich terminie.

Pomimo pełnej gotowości organizacyjnej ze strony PTAK Warsaw Expo do przeprowadzenia targów Animals’ Days oraz gwarancji zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa zgodnych z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego, pragniemy poinformować, że zawsze działamy w oparciu o rekomendacje naszych wystawców i partnerów, których opinie są dla nas najważniejsze.
Bilety już zakupione pozostają ważne w nowej dacie.
https://animalsdays.eu/