Takiego wydarzenia jeszcze nie było! Electronics Show odpowiedziało na potrzeby branży i... fanów elektroniki

Trzecia edycja odbywającego się w Ptak Warsaw Expo Electronics Show złączyła ze sobą dwa światy – zarówno biznesową, jak i konsumencką stronę branży elektroniki użytkowej. Podczas wydarzenia przedsiębiorcy integrowali się podmiotami B2B z całego świata, a klienci komercyjni korzystali z nieodstępnych w żadnych innych okolicznościach ofert. Niech żałuje ten, kto nie odwiedził Ptak Warsaw Expo w dniach 21-23 czerwca 2024 roku! Partnerem strategicznym wydarzenia było DREAME.

HOBOT, DREAME, EXC Mobile, COBBO, IGS, OEX, USAMS, VALDUS, MAAN, BIGBEN, HURTEL, KINGSTAR, Anda Seat, SKAZA, Realink, Kooduu, TESLA i wielu, wielu innych – lista wystawców obecnych podczas trzeciej edycji Electronics Show była wyjątkowo długa i w historii eventu rekordowa. To wszystko dzięki renomie wydarzenia budowanej przez lata i zaufaniu, które zdobyło Ptak Warsaw Expo jako partner w rozwoju biznesu.

Bo tym, co przyświeca organizatorom miedzynarodowych targów elektroniki użytkowej, jest chęć integracji sektora, otworzenia odwiedzających na nowe perspektywy w skali krajowej i światowej, a także dotarcie z najbardziej korzystnymi ofertami do klientów komercyjnych. W sumie odwiedzających biznesowych i detalicznych było podczas wydarzenia 10638 Poznawali oni rozwiązania oferowane przez 180 wystawców.

Wielka wyprzedaż gadżetów elektronicznych pierwszy raz w Polsce podczas Electronics Show

Laptopy, smartfony, sprzęty AGD i RTV w wyjątkowo okazyjnych cenach i promocjach nawet do 90 procent – tak wyglądała wielka wyprzedaż gadżetów elektronicznych, które miała miejsce podczas trzech dni Electronics Show. Wydarzenie przyciągnęło tysiące odwiedzających i setki wystawców. Można było skorzystać z atrakcyjnych rabatów na ponad 12 tysięcy produktów!

Jednocześnie była to okazja do poznania trendów w azjatyckiej elektronice użytkowej i wypróbowania najnowszych rozwiązań. Wydarzenie połączone było z Festiwalem Food Trucków, który po bogatych zakupach zaoferował uczestnikom Electronics Show feerię doznań smakowych.

Nowe perspektywy dla branży podczas Electronics Show

Podczas Electronics Show odwiedzający biznesowi mogli skorzystać z wiedzy ekspertów, którzy wygłaszali prelekcje podczas konferencji „AI w biznesie by QUANTUM NEURON”. Podczas niej rozmawiano o AI w życiu codziennym – w tym między innymi o problemach, które stwarza nam sztuczna inteligencja, elektro recyklingu i tym, czy użytkownicy nadal mają problem co zrobić ze zużytym/zniszczonym sprzętem elektronicznym, a także o nowych rozwiązaniach elektronicznych z użyciem AI i najnowszych trendach w rozwoju technologii.

Prelekcje wygłosili Janusz Sielicki, Krzysztof Gawliński, Radosław Mechło, Agnieszka Chomicka-Bosy, Ilona Miziewicz-Groszczyk, Karolina Żelazowska-Byczkowska oraz Ewelina Czaplińska.

Podczas wydarzenia dostępni byli również eksperci delegowani od wystawców. Zachęcamy do zaznajomienia się z wywiadami, których udzielili podczas Electronics Show:

Electronics Expo połączyło branżę i pozwoliło na integrację tych, którzy oferują nowoczesne rozwiązania z tymi, którzy ich poszukują. Odliczamy do kolejnej edycji wydarzenia!