Szkolenia dla projektantów, warsztaty projektowe i networking. Międzynarodowe Targi Architektury Krajobrazu już wkrótce

Międzynarodowe Targi Architektury Krajobrazu organizowane w Ptak Warsaw Expo w dniach 23-25 marca 2023 to event wypełniony networkingiem, edukacją, szkoleniami i pokazami. To wydarzenie, które powinien odwiedzić każdy komu zależy na rozwoju w branży i chce realizować nawet najbardziej ambitne ogrodowe koncepcje.

Ptak Warsaw Expo to miejsce, które od wielu lat tworzy platformy do integracji i edukacji branżowej. Za cel postawiło sobie dynamizację rozwoju biznesu i konsekwentnie go realizuje przez organizację wydarzeń dedykowanych poszczególnym sektorom. Międzynarodowe Targi Architektury Krajobrazu są jednym z priorytetowych eventów odbywających się w PWE. W ich planie mocne akcenty położone zostały zarówno na networking, jak i edukację oraz pokazy. To wszystko tworzy wydarzenie o ugruntowanej pozycji w europejskiej branży targowej, które z roku na rok przyciąga coraz większą publikę. Ostatnią edycję odwiedziło prawie dwadzieścia tysięcy osób, które przez trzy eventowe dni stawiały kolejne kroki w rozwoju swojego biznesu.

Międzynarodowe Targi Architektury Krajobrazu dla biznesu

Międzynarodowe Targi Architektury Krajobrazu wyróżnia wysoki merytoryczny poziom wydarzeń towarzyszących dedykowanych profesjonalistom. Jednym z nich jest Certyfikowane szkolenie dla projektantów i wykonawców dachów zielonych. Podzielone ono zostanie na część ogólną i technologiczną. Podczas pierwszej omówione zostaną funkcje i zalety dachów zielonych, cele ich budowy, a także aspekty formalnoprawne. Druga odsłona poświęcona zostanie rozwiązaniom systemowym, bezpieczeństwu i pielęgnacji tego innowacyjnego rozwiązania.

Uczestnicy będą mogli ponadto skorzystać z profesjonalnych warsztatów projektowych z programem Gardenphilia DESIGNER. Eksperci zaprezentują funkcje, pokażą jak z nich korzystać w indywidualnych projektach i jak aranżować poszczególne elementy krajobrazu. Przeprowadzą przez kolejne etapy projektowania, pokazując innowacyjne możliwości.

Dodatkowo, odwiedzający będą mogli skorzystać z bezpłatnego, certyfikowanego szkolenia Federacji Arborystów Polskich pod tytułem „Inwentaryzowanie drzew – propozycja ujednolicenia wymagań”. Podczas niego omówione zostaną wymogi formalne i normy prawne obowiązujące w temacie, eksperci wypowiedzą się na temat najczęstszych błędów w opisach stanu drzew, wskażą jak je diagnozować i przeprowadzą tematyczne case studies.

Międzynarodowe Targi Architektury Krajobrazu dla pasjonatów

Międzynarodowe Targi Architektury Krajobrazu nie są jednak szablonowym wydarzeniem biznesowym. Przede wszystkim skupiają one ludzi, których charakteryzuje pasja do tworzenia przestrzeni i kreowania wszystkich jej aspektów. To właśnie ten czynnik sprawia, że jest to event unikatowy na skalę międzynarodową.

Jest on okazją między innymi do wysłuchania osób, które o swoim fachu wiedzą wszystko. Jednym z przykładów, który pojawi się w czasie edycji 2023, jest wystawa Japońskie Ogrody Bonsai. Podczas wydarzenia odbędą się pokazy formowania drzew bonsai wykonywane przez zaproszonych gości, warsztaty wykonywania specjalnych doniczek, a także pokazy malarstwa japońskiego. Wszystko po to, by nie tylko zebrać informacje i wiedzę, ale również odnaleźć nowe inspiracje.

Dla kogo są Międzynarodowe Targi Architektury Krajobrazu 2023?

Międzynarodowe Targi Architektury Krajobrazu pozycjonują się w gronie branżowych liderów między innymi ze względu na wystawców. To ich nieszablonowe kompozycje, innowacyjne prezentacje i otwartość w stosunku do indywidualnych wymagań potencjalnych kontrahentów sprawia, że z roku na rok rośnie zainteresowanie wydarzeniem.

Wśród wystawców Międzynarodowych Targów Architektury Krajobrazu znaleźli się między innymi BayWa, Cloveris, Dormax Design, EKOMA, EuroPool, Graf, Husqvarna, Grupa Jackonet, Kryształowy Świat, Ławka Ogrodowa, MMCite, PlastMet, Twigo, Ulińscy Cash&Carry, Tin Tours, Styrobud Górno czy Stihl. Podstawową grupą biznesową wydarzenia będą więc producenci i dystrybutorzy artykułów wyposażenia ogrodu, dystrybutorzy sprzętu, maszyn i urządzeń ogrodniczych, producenci i dystrybutorzy akcesoriów florystycznych, dystrybutorzy surowców, produktów i półproduktów potrzebnych przy projektowaniu ogrodu, producenci i dystrybutorzy materiałów roślinnych i chemii ogrodowej, producenci i dystrybutorzy oświetlenia ogrodowego oraz dystrybutorzy programów do projektowania ogrodów.

Wydarzenie to stworzone jest dla architektów krajobrazu, projektantów ogrodów i terenów zielonych, serwisantów zieleni, specjalistów do spraw planowania przestrzennego, projektantów aranżacji przestrzennych czy specjalistów do spraw analiz przyrodniczych. To idealna platforma do połączenia pasji i edukacji z rozbudowaniem bazy kontaktów biznesowych i wzbogaceniem się o nowych kontrahentów.

Międzynarodowe Targi Architektury Krajobrazu – zarejestruj się bezpłatnie: https://greendaysexpo.com/rejestracja/
Międzynarodowe Targi Architektury Krajobrazu – zostań wystawcą: https://greendaysexpo.com/formularz-zgloszeniowy/