„Święto motocyklowe. Będzie się działo!”

Yamaha po raz drugi została partnerem Warsaw Motorcycle Show. Polski importer stawia imprezę na pierwszym miejscu. Ptak Warsaw Expo staje na wysokości zadania, aby należycie zorganizować największe tego typu wydarzenie w Polsce. Yamaha mówi o zapleczu i przygotowaniach do największych targów motocyklowych w Polsce – Warsaw Motorcycle Show.

W rozmowie z Ptak Warsaw Expo, Joanna Grzanecka, marketing manager Yamaha Polska, opowiada, jak ważne są dla firmy targi Warsaw Motorcycle Show, zdradza atrakcje na strefie i opisuje klimat imprezy.

 

 

Dlaczego zdecydowaliście się Państwo na zostanie partnerem Warsaw Motorcycle Show?

JG: Jesteśmy partnerem już po raz drugi. W zeszłym roku zależało nam na organizacji jednej, dużej imprezy branżowej, na której będziemy mogli zaprezentować naszym klientom całą gamę naszych motocykli i skuterów, a także pozostałych produktów marki Yamaha. Uznaliśmy, że Ptak Warsaw Expo będzie odpowiednim partnerem.

Czyli Warsaw Motorcycle Show jest znaczącą imprezą w polskim świecie motocyklowym?

JG: Tak, oczywiście. Otwieramy sezon targowy tą imprezą, robimy największe importerskie stoisko, na które zapraszamy wszystkich klientów. Obecni są także nasi dealerzy z całej Polski.

Zaprezentujecie Państwo na swojej strefie sporo premierowych modeli. Który według Pani jest najciekawszy?

JG: Ponieważ Yamaha ma bardzo szeroką gamę modelową i jednoślady dopasowane do różnych potrzeb i różnych klientów, w związku z tym myślę, że można powiedzieć o więcej niż jednej ciekawej premierze. Na pewno jednym z najbardziej wyczekiwanych motocykli jest Yamaha Ténéré 700 i podczas Warsaw Motorcycle Show odbędzie się polska premiera tego Adventure’a. Nie zapominajmy też o naszych pozostałych nowościach: czyli motocyklach klasy supersport – YZF-R3 i YZF-R125, całkowicie nowych na nadchodzący sezon, o sportowych turystykach Niken GT i Tracer 700 GT czy o pięknym XSR700 XTribute z segmentu Sport Heritage. Zapraszamy też do obejrzenia nowej serii naszych sportowych skuterów XMAX w ekskluzywnej wersji Iron Max, dostępnej w trzech pojemnościach 125, 300 i 400 cm3. To są nasze najważniejsze premiery na ten rok, ale oczywiście pokażemy też gamę motocykli Hyper Naked w malowaniu Ice Fluo, która dopiero wchodzi na 2019 rok i wiele innych sprzętów, również marine i ATV.

Jakie atrakcje, oprócz premier, przygotowaliście Państwo na tą edycję?

JG: Zapraszamy na naszą strefę chill out, gdzie będzie można spotkać przyjaciół Yamahy. Planujemy liczne spotkania, wywiady, zdjęcia z licznymi zaproszonymi przez nas gośćmi. Znajdą się wśród zarówno utytułowani zawodnicy sportowi i podróżnicy, jak i partnerzy imprez, na które zapraszamy w sezonie klientów. Na pewno będzie się działo!

W polskim świecie motocyklowym to jest jedna z niewielu imprez w ogóle, gdzie można się wystawić z motocyklami i spotkać się z taką grupą fanatyków dwóch kółek.

JG: Dla nas, poza sezonem, jest to impreza targowa numer jeden, choć oczywiście we współpracy z dealerami jesteśmy obecni też na innych wystawach. Warsaw Motorcycle Show dla nas miejsce spotkań z naszymi klientami, dealerami, przyjaciółmi marki, więc oczywiście są to targi i ekspozycja, ale też wszystko to, co się dzieje dookoła.

Czy klimat Warsaw Motorcycle Show, to coś, co trzeba poczuć i przeżywać wspólnie?

JG: Tak. Myślę, że śmiało możemy nazwać te targi świętem motocyklowym. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska i oczywiście całej wystawy.

Strefa Yamahy znajdzie się na hali D, miejsce D11. Na ponad 700 m2 znajdzie się wystawa szerokiej gamy firmowych motocykli, a także strefa chillu. Yamaha to sponsor głównej nagrody targów – motocykla MT 125 Hyper Naked.

Szczegóły największych targów znajdą Państwo na Fanpage’u targów oraz stronie Warsaw Motorcycle Show.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-02-13T11:09:58+00:00 12.02.2019|