Strefa e-commerce po raz pierwszy na targach opakowań w Polsce.

Potęga handlu internetowego tworzy nowe potrzeby, producenci opakowań reagują. Tak intensywnie, że podczas kolejnej edycji Warsaw Pack 2019 powstanie dedykowana strefa e-commerce, 5-7 marca w Ptak Warsaw Expo.

Strefa e-commerce jest absolutną nowością na targach opakowań w Polsce. Tymczasem badania rynku wskazują na intensywny wzrost handlu on-line do 2020 roku, jego wartość w Polsce wyniesie prawie 70 mld PLN. Oczywistym skutkiem rozwoju tej branży będą zwiększone potrzeby automatyzacji procesu pakowania towarów oraz przesyłek, zapotrzebowania na materiały, pudełka, etykiety, wypełniacze, maszyny i oprogramowanie.Targom będzie podzielona na strefy tematyczne: techniki pakowania, automatyki i robotyki, opakowań, etykiet, etykietowania i druku, materiałów oraz e-commerce.

Warsaw Pack 2019 jest pierwszym wydarzeniem targowym w Polsce, które rozpoczęło prezentację potencjału kanału e-commerce, pokazując rozwiązania i produkty wykorzystywane przez liderów branży sprzedaży on-line, średnie i małe platformy sprzedaży oraz centra pakowania paczek. W 2017 roku 54 proc. polskich internautów kupowało on-line, to o 4% więcej niż w roku 2016. To około 15 mln osób, a co za tym idzie wielomilionowa liczba paczek, które trzeba zapakować, oznaczyć i wysłać. Liczby bronią się same.

Więcej informacji:
www: https://warsawpack.pl/
fb: https://www.facebook.com/targiopakowan/

ZREJESTRUJ SIĘ

 

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-01-25T13:06:54+00:00 14.01.2019|