Spyke – nowy wystawca Warsaw Motorcycle Show

Spyke to marka premium odzieży motocyklowej, która powstała w latach siedemdziesiątych i teraz ponownie wraca w wielkim stylu. Od samego początku jej misją jest tworzenie produktów najwyższej jakości.

Marka Spyke podczas targów Warsaw Motorcycle Show 2019 zaprezentuje się po raz pierwszy polskim motocyklistom i motocyklistkom, a także pokaże premierowo kolekcję na rok 2019.

Duża dbałość o szczegóły, zaawansowane materiały oraz nacisk na najwyższe standardy bezpieczeństwa sprawiły, że znani zawodnicy sportów motocyklowych docenili kombinezony sportowe Spyke, zdobywając w nich wiele tytułów.

Doświadczenie zdobyte na torze podczas pracy z najbardziej wymagającymi klientami w branży i w ekstremalnych warunkach, pozwoliło opracować technologie, które mają zastosowanie we wszystkich produktach z logiem Spyke.

W ofercie marki każdy motocyklista znajdzie coś dla siebie. Linie produktowe zostały podzielone na trzy grupy: 4 Race – dla właścicieli motocykli sportowych, Tour Code – dla wymagających podróżników, Contemporary – to nowoczesny, miejski styl na co dzień.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-02-22T12:11:33+00:00 22.02.2019|