Sprawdzeni partnerzy i międzynarodowe kontraktacje podczas Warsaw Floor Expo

Branża posadzkarska w Polsce nieustannie się rozwija i stawia na nowe rozwiązania. Podczas Warsaw Floor Expo uczestnicy będą mogli poznać trendy, a także praktyczne pomysły i regulacje prawne dotyczące tego sektora przy jednoczesnym budowaniu relacji biznesowych. Zapraszamy do Ptak Warsaw Expo w dniach 5-7 czerwca 2024 roku!

Merytoryczny kongres poświęcony branży materiałów podłogowych i powierzchniowych

Wydarzenia organizowane w Ptak Warsaw Expo stoją na wysokim poziomie merytorycznym ze względu na dobór wykwalifikowanych prelegentów i wieloletnich praktyków. Podobnie będzie w przypadku Warsaw Floor Expo, czyli pierwszej edycji pionierskiego wydarzenia integrującego branżę posadzkarską.

Event ten realizowany jest przez Ptak Warsaw Expo przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Posadzkarzy. Na mocy tej kooperacji powstał Kongres Branżowy Materiałów Podłogowych, który tematycznie poświęcony będzie ogrzewaniu podłogowemu i redukcji hałasu.

Podczas dwóch dni tego eventu na temat trendów, regulacji prawnych czy nowych rozwiązań wypowiedzą się doświadczeń praktycy. Janusz Dziewanowski wygłosi wykład „Branżowe przepisy i dokumenty, odniesienia dotyczące ogrzewania podłogowego”, Leszek Rudek powie o podkładzie anhydrytowym, Łukasz Strzałka wskaże, na co zwrócić uwagę projektując i wykonując podkład podłogowy, a Krzysztof Triszewski swoją prelekcję poświęci systemom grzewczym pod podkładami podłogowymi oraz technologiom grzewczym pod posadzki. Podczas pierwszego dnia kongresu odbędzie się również panel dyskusyjny prowadzony przez Marcina Witkowskiego.

Drugi dzień Warsaw Floor Expo również wypełniony będzie merytoryczną wiedzą. Henryk Kwapisz wygłosi wykład „Czy obowiązek wykonywania ekspertyz akustycznych, wynikający ze zmian w prawie, wpłynie na projektowanie akustyczne podłóg?”, Adam Radzimski „Izolacja akustyczna przegrody poziomej”, a Przemysław Macioszek „Materiały do izolacji dźwięków materiałowych w układzie podłóg, sposoby określania parametrów tłumienia, błędy wykonawcze”. Dodatkowo, dr inż. Piotr Kozłowski z PAK Pracownia Akustyczna Kozłowski przeprowadzi case study na temat akustyki w obiektach publicznych.

Naprawdę warto będzie wziąć udział w Kongres Branżowym Materiałów Podłogowych. Będzie to okazja do pozyskania wiedzy, jak również dyskusji z prelegentami w celu znalezienia indywidualnych rozwiązań.

Dla kogo jest Warsaw Floor Expo?

Warsaw Floor Expo to wydarzenie dedykowane pobudzaniu zależności handlowych i relacji biznesowych w całej branży. Jednocześnie gwarantowane jest przy nim zwiększanie kompetencji, pozyskiwanie wartościowych leadów oraz kontaktów z rynków zagranicznych. Wydarzenie odwiedzą deweloperzy i inwestorzy indywidualni, przedstawiciele sieci handlowych i sklepów z wyposażeniem wnętrz, przedstawiciele hurtowni i składów budowlanych, właściciele firm budowlanych realizujących wykończenia „pod klucz”, administratorzy biurowych przestrzeni publicznych, projektanci wnętrz i architekci, właściciele biur projektowych, monterzy podłóg i okładzin, parkieciarze, stolarze, lakiernicy, a także studenci architektury.

Swoje oferty zaprezentują natomiast producenci i dystrybutorzy materiałów podłogowych, podłóg systemowych i modułowych, maszyn i narzędzi do obróbki podłóg, narzędzi i sprzętu do układania podłóg, dostawcy maszyn i urządzeń do produkcji podłóg, producenci i dystrybutorzy galanterii podłogowej, dostawcy materiałów lakierniczych i konserwujących, producenci i dystrybutorzy wykładzin z różnych materiałów, chemii do montażu podłóg, biura projektowe i designerzy.

Udział potwierdzili już: Decora, Super Parkiet, FINISH PARKIET, Marchewka, BERRY ALLOC, TEKNIKA, KOZŁOWSKI DRZWI, WINDOOR, PARKIET HAJNÓWKA, GLOBALWOOD, MAT-TAR, Sigel, KACZKAN, RICCO mat, Lampre, FOLPOL, Sit-in POLAND i wielu innych. Pełna lista wystawców dostępna jest na stronie internetowej: https://floorexpo.pl/katalog-wystawcow/

Dołącz do Warsaw Floor Expo i ty!
Zostań wystawcą: https://floorexpo.pl/zostan-wystawca/
Zarejestruj się: https://floorexpo.pl/rejestracja/