Spotkanie branży na Toys&Kids Fashion Show

Toys & Kids Fashion Show, w nowej dacie, 15-17 października 2020 w PTAK Warsaw Expo -spotkajmy się!
Targi Toys & Kids Fashion Show to nie tylko przegląd i prezentacja nowości rynkowych w zakresie produktów i usług dla dzieci. Obecnie targi realizują funkcję biznesowych spotkań przedsiębiorców i czołowych przedstawicieli firm wszystkich sektorów branży.
Naszym priorytetem jest kreowanie nowego standardu targów artykułów dziecięcych skierowanego na integrację branży, dlatego ważną część imprezy stanowią spotkania z ekspertami, którzy przygotowują ciekawe prelekcje i wykłady. Będziemy rozmawiać o tym, co obecnie jest najistotniejsze dla branży, czyli o bezpieczeństwie i sprzedaży. Bezpieczeństwo potraktujemy od strony norm i przepisów wyrobów dla dzieci, zarówno zabawek, jak i tekstyliów oraz niezwykle szerokiego segmentu akcesoriów. Normy ulegają uaktualnieniom, wchodzą nowe dyrektywy, przez co zmieniają się wymagania względem producentów oraz wytyczne dotyczące certyfikowania produktów. Jest to niezwykle ważny aspekt dla branży, ale również dla rodziców, którzy dokonując zakupu ze świadomością zwracają uwagę na spełnione przez wybrany produkt normy i certyfikaty bezpieczeństwa.
Porozmawiamy również o trendach na rynku zabawek w Polsce, zarówno w sektorze e-commerce, jak i w sprzedaży detalicznej oraz o metodach podniesienia sprzedaży, szczególnie online, a wszystko na konkretnych przykładach liderów rynków.
Istotnym tematem, podjętym w trakcie prelekcji będzie komunikacja pomiędzy biznesem a klientem docelowym, którym są rodzice. W przestrzeni prezentacji produktów i reklamy zachodzą dynamiczne zmiany, względem których zmienia się też sposób komunikacji i dotarcia z przekazem. Te i wiele innych tematów w formie wykładów i prelekcji można będzie znaleźć w panelu konferencji podczas Warsaw Toys&Kids Fashion Show.
Do zobaczenia na https://warsawtoys.com/