Spotkamy się w późniejszym terminie…

Warsaw Motorcycle Show to bez wątpienia najważniejsza w Polsce impreza rozpoczynająca sezon motocyklowy. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejną, trzecią już edycję tego wspaniałego wydarzenia.

Poprzednia odsłona imprezy przyciągnęła do Ptak Warsaw Expo tłumy! Hale targowe wypełniło niemal 69 tysięcy gości, którzy oprócz tego, że mieli okazję w jednym miejscu i czasie poznać ofertę 225 wystawców, mogli też porozmawiać z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów, których nie zabraknie także podczas kolejnej edycji wydarzenia.

Warsaw Motorcycle Show to liczne premiery najlepszych światowych marek, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju, a także szkolenia z zakresu bezpieczeństwa jazdy na motocyklu i szereg atrakcji. Aby po raz kolejny wspólnie przeżywać niesamowite emocje i poczuć wspaniałą atmosferę tego wydarzenia, fani jednośladów muszą uzbroić się w cierpliwość. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa postawiła przed nami szereg wyzwań, ale też odcięła od wielu swobód. W tym czasie doskonale przekonaliśmy się, że zdjęcia i filmy o nawet najwyższej rozdzielczości nie zastąpią realnego spotkania z prezentowanymi podczas targów motocyklami, dlatego cały czas pracujemy nad trzecią edycją imprezy, aby dostarczyła Wam jak najwięcej pozytywnych emocji.

Wkrótce po raz kolejny będziemy mieli okazję na żywo zobaczyć najnowsze propozycje producentów oraz zasiąść za kierownicą motocykli, które budzą największe emocje. Pragniemy zapewnić, że wszystkie zakupione wcześniej bilety będą obowiązywać w nowym terminie wydarzenia.

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://motorcycleshow.pl/