Targi Wnętrz Warsaw Home & Contract 19-22 października

Weź udział w Biznesowych Targach Wnętrz Warsaw Home & Contract, które odbędą się między 19 a 22 października 2022 w Ptak Warsaw Expo.
Warsaw Home 2022 to wydarzenie doskonale znane w branży. Targi podzielone są na 6 głównych stref:
- Light,
- Textile,
- Kitchen,
- Furniture,
- Bathroom,
- Build.
To najważniejsza impreza branży wyposażenia wnętrz i designu, dlatego jest to obowiązkowa pozycja dla czołowych projektantów, architektów, deweloperów, właścicieli hoteli, restauracji i innych przestrzeni publicznych.

Zarejestruj się i skorzystaj z niepowtarzalnej okazji uczestnictwa w Targach! https://warsawhome.eu/


Otwarcie szkoły w PWE

Sztandar wprowadzić!

Prawie 70 uczniów z Ukrainy rozpoczyna dzień w szkolnych ławkach, stworzonych z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego i we współpracy z Szkołą Podstawową im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Józefinie. Filia szkoły z gminy Żabia Wola mieści się w Centrum Pomocy Humanitarnej Ptak.

W rozpoczęciu roku szkolnego udział wzięli zaproszeni Goście, m.in:

Wasyl Zwarycz – Ambasador Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskie

Konstanty Radziwiłł - Wojewoda Mazowiecki

Aurelia Michałowska - Mazowiecki Kurator Oświaty

Tomasz Szypuła - Prezes Ptak Warsaw Expo

Piotr Rybka - Wójt Gminy Żabia Wola

"Jedną z najważniejszych rzeczy w życiu dzieci jest nauka. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że w Centrum Pomocy Humanitarnej Ptak w Nadarzynie powstała szkoła dla dzieci uchodźców z Ukrainy. Bardzo serdecznie dziękuję rodzinie Państwa Ptak za wszystko, co robią dla ludzi przebywających w Nadarzynie. Bardzo dziękuję Pani Kurator, która od początku rozumiała, że tutaj w Centrum Pomocy Humanitarnej Ptak musi powstać szkoła i wspierała tę inicjatywę. Chciałbym również bardzo serdecznie podziękować Panu Wójtowi Gminy Żabia Wola za wszelkie działania, które przyczyniły się do uruchomienia szkoły. Serdecznie dziękuję Pani Dyrektor, nauczycielom za misję, którą realizują” – powiedział Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł.

Do nowych klas wciąż dopisują się przyszli uczniowie, którzy znaleźli schronienie w naszych halach. Zgodnie z z art. 165 z 16 grudnia 2016 r. prawo oświatowe: “Osoby niebędące obywatelami polskimi korzystają z nauki i opieki w publicznych przedszkolach lub publicznych innych formach wychowania przedszkolnego, (…) na warunkach dotyczących obywateli polskich.”

"Zajęcia będą prowadzone po polsku, plan lekcji będziemy modyfikować, ale na pewno będzie język polski, matematyka, zajęcia plastyczne, wf - mamy tu boisko, będziemy z niego korzystać. Staramy się, aby nauka była możliwie bezstresowa, dzwonków nie przewidujemy, prace domowe - na razie dla chętnych. Cieszy to, że dzieci są uśmiechnięte, że chcą być w szkole, chcą się uczyć." - powiedziała dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Józefinie, pani Marzena Pytlak.

Jak to zwykle bywa na szkolnych akademiach, nie zabrakło prezentacji przygotowanych przez Uczniów wierszy. Wręczono symboliczne prezenty dla uczniów, jak również - rękodzieła stworzone przez uczniów powędrowały do rąk zgromadzonych gości.

Dzisiejsze spotkanie było także okazją do porozmawiania o przyszłości rodzin przebywających w halach Ptak Warsaw Expo. Prezes Tomasz Szypuła wraz z Wojewodą Mazowieckim podkreślają konieczność dalszej współpracy, aby zapewnić rodzinom lepszą przyszłość aż do momentu, kiedy będą mogli bezpiecznie powrócić do Ukrainy.

Od początku wojny Centrum Pomocy Humanitarnej Ptak odwiedziło już ponad 100 000 osób, spośród których ok. 80 000 osób wyruszyło w dalszą drogę, znalazło zakwaterowanie u rodzin prywatnych lub powróciło do Ukrainy.

Nowym uczniom życzymy serdecznie powodzenia w zdobywaniu wiedzy oraz wielu osiągnięć w nowym roku szkolnym.


BioExpo już za tydzień! Poznaj nowego patrona - Ptak Warsaw Expo

Mamy przyjemność poinformować, że do grona Patronów BioExpo dołączyła Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Dr n. chem. Sebastian Grzyb, Rektor uczelni, 6 października poprowadzi panel:

Jak skład eko przekłada się na nasz organizm?
Podczas prelekcji przytoczone zostaną konkretne badania.

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zapewnia rzetelne przygotowanie zawodowe oraz możliwość zdobycia szerokiej interdyscyplinarnej wiedzy w zakresie współczesnej kosmetologii, chemii, chemii kosmetycznej, chemii żywności, dietetyki, inżynierii ochrony zdrowia i dziedzin pokrewnych.

W ramach stanowiska na targach BioExpo Uczelnia przewidziała atrakcje, m.in.:
- konsultacje dietetyczne z ekspertami
- stanowisko analizy i pomiaru składu masy ciała

Będzie można również skosztować koktajle EKO i izotoniki przygotowywane na miejscu.

Więcej informacji o Uczelni: https://wsiiz.pl/

Skorzystaj z bezpłatnej rejestracji biznesowej: https://bioexpo.pl/rejestracja-b2b/


Camper & Caravan Show już 30 września!

Camper & Caravan Show to idealna okazja do zintegrowania świata caravaningu i kultury aktywnego wypoczynku.

Podczas wydarzenia czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji:
-prelekcja z siostrami ADiHD
-występ Michała Wiśniewskiego podczas biesiady
-specjalna Strefa Youtubera, spotkanie z infuencerami
-największy zlot caravaningowy w Polsce
-specjalne oferty targowe
-innowacje technologiczne
i wiele innych…

Kup bilet i skorzystaj ze wszystkich przygotowanych atrakcji! https://campercaravanshow.com/bilety/

Do zobaczenia w dniach 30 września – 2 października w godzinach 10-17!


Rozpoczęła się 5. edycja targów Warsaw Dental Medica Show!

Jeśli wciąż się wahacie, czy warto w nich brać to udział, to... czas przestać mieć wątpliwości! Każdego dnia wydarzenia czeka Was ogrom wiedzy, atrakcji i wartościowych spotkań.

5. edycja będzie wyjątkowa także ze względu na innowacje, które przedstawią nasi wystawcy.

Jedną z nich będzie ta zaproponowana przez Quadrostom, która specjalizuje się w narzędziach oraz materiałach stomatologicznych. Firma ta od lat zapełnia branżowe ubytki najnowocześniejszymi rozwiązaniami z dziedzin protetyki, endodoncji, chirurgii ekstrakcyjnej, ortodoncji czy implantologii. Specjalnie na Warsaw Dental Medica Show przygotowała kolejną innowację!

Jest nią Tulisma, której oficjalna premiera przypadnie 9 września 2022, czyli już jutro!

Czym jest Tulisma? To nowoczesny, skuteczny i już uznany na świecie kwas hialuronowy. Tego wydarzenia nie może przegapić żadna z osób chcących trzymać rękę na pulsie branży.

Premiera rozpocznie się o 14:00 okolicznościową lampką Prosecco. Zapraszamy!


Wizyta ambasadora Ukrainy!

Dotrzymujemy danego słowa - dopóki pomoc będzie potrzebna, będziemy ją nieśli tym, którzy wciąż są z nami!

Tomasz Szypuła, Prezes Ptak Warsaw Expo spotkał się dziś z delegacją w składzie:

 1. Wasyl Zwarycz – Ambasador Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej;
 2. Dmytro Lubinets – Komisarz Rady Najwyższej Ukrainy ds. Praw Człowieka;
 3. Marcin Wiącek – rzecznik Praw Obywatelskich Rzeczypospolitej Polskiej;
 4. Wolodymyr Dżydżora – Pełnomocnik Komisarza ds. Współpracy Międzynarodowej;
 5. Danylo Zapiewalow – Radca Ambasady Ukrainy;
 6. Kateryna Baranetska – III Sekretarz Ambasady Ukrainy.

Wspólnie omówiliśmy plan działań na nadchodzące tygodnie, wymienili się spostrzeżeniami na temat bieżącej sytuacji pobytowej rodzin z Ukrainy i usłyszeli zapewnienie, że wciąż mogą na nas liczyć.

Prawie 3 000 osób wciąż znajduje schronienie w naszych Halach, a my nieustannie pracujemy nad tym, żeby zapewnić im bezpieczeństwo, coraz lepsze warunki pobytowe oraz pomoc psychologiczną.

Wszyscy nasi pracownicy są zaangażowani w niesienie pomocy, bez zawahania angażując się w coś, co początkowo było odruchem serca a zmieniło się w długofalowe, dobrze skoordynowane działania.

W Ptak Warsaw Expo pracuje wiele osób z Ukrainy, wraz z nimi płakaliśmy nad tragiczną sytuacją, której jesteśmy świadkami.

Bez nich porozumiewanie się i koordynowanie pomocy już od pierwszego dnia wojny nie byłoby możliwe.

Dzięki partnerskiej współpracy z International Organization for Migration (IOM) odpowiadamy na zgłaszane nam potrzeby, uczymy się jak nieść coraz lepszą pomoc.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w niesienie wspólnej pomocy, jesteśmy dumni ze współpracy z naszymi darczyńcami i wolontariuszami.

Grupa stałej obsługi CPH to między innymi:

 • pracownicy Ptak Warsaw Expo
 • strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej
 • więźniowie z Zakładu Karnego
 • Wojska Obrony Terytorialnej
 • Policja
 • Służby Medyczne
 • siostry zakonne

Jak podaje Straż Graniczna, od 24 lutego, czyli początku agresji Rosji, granicę polsko-ukraińską przekroczyło ponad 6,09 mln osób z Ukrainy. W Centrum Pomocy Humanitarnej przyjęliśmy 75 000 osób. Większość została przez nas relokowana w ramach uruchomionego przez nas dworca autobusowego „Dworzec Europa”.

Centrum Pomocy Humanitarnej to inaczej Hub Humanitarny, który zapewnia tymczasowe schronienie uchodźcom, aby znaleźć dla nich docelowe miejsce pobytu w Polsce, a także poza jej granicami.

Chcesz wesprzeć przebywające u nas rodziny swoją pomocą? Napisz do nas: magazyn@warsawexpo.eu


Adam Bielecki na scenie Targów TTWARSAW!

W sobotę 26 listopada podczas targów TT Warsaw odbędzie się wywiad z udziałem Adama Bieleckiego!

Adam Bielecki– urodzony w 1983 roku. Himalaista, alpinista, taternik i podróżnik. Klub Wysokogórski Kraków. Członek kadry narodowej we wspinaczce wysokogórskiej. Pochodzi z Tychów, mieszka w Wielkopolsce. Absolwent Psychologii UJ. Wspina się w górach od 20 lat. Lider kilkudziesięciu wypraw w różne góry na 5 kontynentach. Zdobywca wyróżnienia w konkursie Kolosy 2000 za dokonanie w wieku siedemnastu lat, najmłodszego, samotnego i w stylu alpejskim wejścia na Khan Tengri, 7010 m. Jesienią 2011 roku zdobył piąty szczyt świata, Makalu, 8463 m. wraz z Januszem Gołąbem dokonał też pierwszego zimowego wejścia na Gasherbrum I, 8068 m, co zostało uhonorowane Kolosem i nagrodą Travelera National Geographic.

Nie może Cię zabraknąć!

Dlatego skorzystaj z bezpłatnej rejestracji branżowej i weź udział w ciekawych warsztatach, jakie czekają na Ciebie podczas TT Warsaw! https://ttwarsaw.pl/rejestracja/


28. edycja międzynarodowych targów turystycznych – TT Warsaw po raz pierwszy w Ptak Warsaw Expo!

Przed Wami 28. edycja międzynarodowych targów turystycznych – TT Warsaw, które po raz pierwszy odbędą się w Ptak Warsaw Expo!

Targi TT Warsaw są jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży turystycznej w Europie.

Udział w targach jest wyjątkową okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku turystycznym oraz do nawiązania kontaktów biznesowych.

Dołącz do nas! Skorzystaj z bezpłatnej rejestracji branżowej i weź udział w ciekawych warsztatach, jakie czekają na Ciebie podczas TT Warsaw! https://ttwarsaw.pl/rejestracja/

Do zobaczenia w dniach 24-26 listopada w Ptak Warsaw Expo!


Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile już 15-17 listopada 2022!

Z przyjemnością zapraszamy Was na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile, które odbędą się w dniach 15-17 listopada 2022!

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na wydarzenia poświęcone tej tematyce i szybko stały się najważniejszym przedsięwzięciem tego typu w Europie Środkowej.

Jest to doskonała okazja do przeprowadzenia bezpośredniej rozmowy z obecnymi i potencjalnymi klientami, wprowadzenie na rynek i wypromowanie nowych produktów i usług.

Targi to platforma kreatywnych prezentacji oraz bodziec do przygotowania ciekawszej, szczegółowej oferty, wzbogaconej próbkami, gotowymi produktami czy nieszablonowymi realizacjami.

Podczas poprzedniej edycji w 2021 roku, mieliście okazję poznać ponad 260 wystawców! Tegoroczne wydarzenie zapowiada się równie ciekawie, a nawet jeszcze lepiej!

Mamy dla Was bezpłatne bilety, ale… pula jest ograniczona, więc nie czekajcie do ostatniej chwili!

Bezpłatne wejściówki znajdziecie tutaj: https://fasttextile.com/rejestracja/.


Polskie Forum Żywności Ekologicznej podczas Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO

Jak co roku, podczas Targów BIOEXPO w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, odbędzie się Polskie Forum Żywności Ekologicznej. Będzie to okazja do rozmowy na temat bioproduktów, rolnictwa ekologicznego, trendów na różnych rynkach czy zielonej planety.

Program Forum

Polskie Forum Żywności Ekologicznej 2022 to panele: Tworzymy rynek eko, Jak dołączyć do rynku eko, Eko trendy, Zielona planeta.

Pierwszy z paneli, który odbędzie się w czwartek 6 października, to TWORZYMY RYNEK EKO. Będzie on podzielony na dwie części. W trakcie pierwszej, „Rynek bio w Europie” (w języku angielskim) przedstawiciele największych europejskich organizacji, w tym IFOAM Organics Europe, opowiedzą o dobrych praktykach w krajach, w których żywność europejska zyskała już wysoką pozycję na rynku. Druga część (w języku polskim) będzie poświęcona zmianom w przepisach polskich. Słuchacze poznają m.in. plany ministerstwa związane z rozwojem rynku BIO w Polsce oraz dowiedzą się, jak nowe unijne przepisy funkcjonują w polskiej rzeczywistości.

Kolejnego dnia, w piątek 7 października, zapraszamy na panel JAK DOŁĄCZYĆ DO RYNKU EKO. Jest on przeznaczony dla osób zainteresowanych przejściem na rolnictwo ekologiczne. Uczestnicy dowiedzą się, jak funkcjonuje gospodarstwo ekologiczne od środka, jak międzynarodowe firmy wspierają ekorolników, czy to się opłaca oraz jak wygląda formularz zgłoszenia działalności w zakresie rolnictwa ekologicznego.

Kolejna część – EKO TRENDY – również będzie podzielona na dwie części: Ekologiczne opakowania oraz Trendy na różnych rynkach. Przedstawiciele Polskiej Izby Opakowań, kancelarii prawnej czy Organizacji Odzysku Opakowań opowiedzą o tym, jak sprzedawać ekoopakowania, jak je promować, jak prowadzić kampanie edukacyjne oraz o zmianach w zakresie gospodarowania odpadami i opakowaniami. Natomiast w drugiej części panelu prelegenci poruszą tematy rynku zagranicznego, możliwości eksportu oraz jak rozpocząć eksportować towary.

Ostatniego dnia Forum zostanie poruszony temat zdrowia. ZIELONA PLANETA to panel, który zaciekawi nie tylko osoby zajmujące się żywnością ekologiczną na co dzień, ale także konsumentów czy dziennikarzy. Jak skład eko przekłada się na nasz organizm? Jak dbać o dobrostan zwierząt? Dlaczego eko jest warte zamieszania? Jak produkcja żywności wpływa na nasza Planetę? Na te pytania odpowiedzą prelegenci w ramach ostatniego z paneli.

Prelegenci i goście Forum

Prelegentami i gośćmi czwartej edycji wydarzenia będą m.in. dyrektor IFOAM Organics Europe – Eduardo Coco, Barbara Köcher-Schulz z Agrarmarkt Austria Marketing, Krystyna Radkowska – prezes Polskiej Izby Żywności Ekologicznej, Magdalena Świąder, radczyni prawna i partnerka w Kancelarii Moyers, Łukasz Gębka – prezes Farmy Świętokrzyskiej i wiceprezes PIŻE, Elżbieta Radzka-Ferenc, partner zarządzający M&CC, Urszula Sołtysiak – rzeczniczka PIŻE, Justyna Zwolińska z Kolacji Żywa Ziemia. Organizatorem Forum jest Polska Izba Żywności Ekologicznej.

Polskie Forum Żywności Ekologicznej w 2022 roku odbywa się w ramach projektu „Przestaw się na eko – szukaj Euroliścia”. Dofinansowane przez Unię Europejską.
Żeby wziąć udział w Polskim Forum Żywności, wystarczy odebrać bezpłatną wejściówkę na Targi BIOEXPO: www.bioexpo.pl/rejestracja-b2b/.

Więcej informacji o kampanii na stronie Polskiej Izby Żywności Ekologicznej –  www.jemyeko.com. Izba zrzesza ponad 100 przedsiębiorców reprezentujących wszystkie segmenty rynku BIO w Polsce: rolników, przetwórców, producentów, dystrybutorów i sklepy, jednostki certyfikujące i branże pokrewne: producentów naturalnych kosmetyków, środków czystości, nawozów czy biokompostowalnych opakowań i naczyń jednorazowych.


CampRest Patronem Medialnym 7. edycji targów Camper Caravan Show!

Jeśli nie macie planów na ostatni weekend września, kochacie podróże na czterech kółkach, a wypraw bliższych i dalszych nie wyobrażacie sobie bez kampera, to najwyższy czas kupić bilet na Międzynarodowe Targi Caravaningowe!

Dziś spieszymy z informacją, iż Patronem Medialnym 7. edycji targów Camper Caravan Show została firma #CampRest!

Jest to wyszukiwarka campingów w Europie oraz portal o kamperach i przyczepach. Na stronie #CampRest.com znajdziecie aktualną bazę campingów, wypożyczalni kamperów, dealerów czy serwis w jednym miejscu!

Bilety czekają na Was!
https://campercaravanshow.com/bilety/


Kevin Levrone po raz kolejny w roli ambasadora podczas FIWE!

Miło nam poinformować, że podczas nadchodzącej edycji FIWE Trade Show po raz kolejny będziemy gościć w roli ambasadora, gwiazdę kulturystyki, którą jest Kevin Levrone!

KEVIN LEVRONE jest jedną z największych gwiazd kulturystyki na arenie międzynarodowej. Swoją przygodę z tym sportem rozpoczął już we wczesnych latach dziewięćdziesiątych. Obecnie zajmuje się rozpisywaniem planów treningowych, a także posiada własną markę z suplementami.
Rezerwujcie czas na to niezwykłe spotkanie! To najlepsza okazja, by zakupić bilet i spotkać się z gwiazdami ze świata fitnessu!

Najlepsi wystawcy gwarancją sukcesu Wood Tech Warsaw Expo

Najlepsi wystawcy gwarancją sukcesu Wood Tech Warsaw Expo

Druga edycja Wood Tech Warsaw Expo zbliża się wielkimi krokami! W dniach 7-9 marca 2023 będzie można zaznajomić się z wyjątkowo bogatą ofertą dedykowaną branży technologii obróbki drewna i produkcji mebli. Dlaczego to wydarzenie jest najlepsze na rynku? Bo współpracuje z najbardziej doświadczonymi partnerami. Wśród nich są Teknika oraz InfoTEC CNC.

Najlepsze eventy to te, które tworzone są z potrzeby branży i we współpracy z najlepszymi podmiotami na rynku. Wood Tech Warsaw Expo spełnia oba te założenia. Wywodzi się ono bowiem z długiej tradycji Warsaw Industry Week, a jego głównymi partnerami są wiodące firmy w branży.

Wśród nich jest InfoTEC CNC, czyli przedsiębiorstwo z historią i tradycją. Już w latach 90. firma ta postawiła na innowację i automatyzację przemysłu, tworząc najnowocześniejsze maszyny dedykowane między innymi obróbce drewna i branży meblarskiej. Dzięki temu, że produkty InfoTEC CNC charakteryzowały się wysoką jakością, szybko podbiły światowe rynki. Dziś firma współpracuje z dystrybutorami w USA, Kanadzie, Egipcie, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Szwecji. Innowacje i jakość – to przede wszystkim łączy Wood Techn Warsaw Expo z InfoTEC CNC, czyli jednym z głównym partnerów wydarzenia.

Sięganie w stronę nowoczesności to również domena Tekniki. Już od 1998 roku przedsiębiorstwo to zostało liderem w zakresie projektowania i wdrażania nowych technologii. Nie ma sobie równych w kwestii produkcji wyrobów z drewna, obróbki szkła, kamienia i tworzyw sztucznych. Wszystko po to, by polski przemysł mógł postawić kolejne kroki w rozwoju i wyróżniał się na rynkach światowych. Takie myślenie bardzo cenimy podczas Wood Tech Warsaw Expo.

Wood Tech Warsaw Expo - miejsce innowacji i jakości

W Wood Tech Warsaw Expo wiemy, co to dobry partner biznesowy. To właśnie najbardziej sprawdzone i cechujące się największą jakością firmy są dla nas priorytetem we współpracy. Całą ich listę znajdziesz na stronie woodwarsawexpo.com/katalog-wystawcow/.

Nie przegap swojej szansy, zapoznaj się z najlepszymi ofertami na rynku, spozycjonuj się wśród liderów i znajdź rozwiązania, które zrewolucjonizują twoje projekty! Dołącz do Wood Tech Warsaw Expo.

Wood Tech Warsaw Expo
7-9 marca 2023
PTAK Warsaw Expo
Nadarzyn k. Warszawy


Kształcenie podyplomowe podczas Kongresu Stomatologicznego

Kształcenie podyplomowe podczas Kongresu Stomatologicznego

Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo to jedyne w Polsce takie wydarzenie integrujące środowisko stomatologii i medycyny estetycznej, realizowane w formule Wielkiego Branżowego Show.

Warsaw Dental Medica Show już 8-10.09.2022! Warto wiedzieć, że wydarzenie to zostało oficjalnie wpisane przez Prezydium Dolnośląskiej Rady Lekarskiej we Wrocławiu, jako podmiot prowadzący kształcenie podyplomowe lekarzy oraz lekarzy dentystów. Jesteśmy dumni, że nasze wydarzenie, gromadzące największych specjalistów w swojej dziedzinie, zostało podniesione do najwyższej rangi edukacyjnej, a przygotowany plan programu tym samym zapewni najwyższy poziom kształcenia podyplomowego.

Kształcenie podyplomowe podczas Kongresu Stomatologicznego będzie prowadzone przez przedstawicieli PTS Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Ilość punktów edukacyjnych do uzyskania – 12,5.

Wszystkich lekarzy dentystów zachęcamy do bezpłatnej rejestracji na 5 edycję Warsaw Dental Medica Show: https://dentalmedicashow.pl/rejestracja-uczestnicy-targow/.


Automatyzacja procesów produkcyjnych, jako istotny element optymalizacji kosztów wytworzenia produktu końcowego

Konferencja „Automatyzacja procesów produkcyjnych, jako istotny element optymalizacji kosztów wytworzenia produktu końcowego” na Food Tech Expo.

Food Tech Expo to międzynarodowe targi technologii spożywczych. Wydarzenie to jest nie tylko niepowtarzalną okazją do zaznajomienia się z ofertami wiodących liderów rynku, ale również szansą na edukację w branży. Wszystko dzięki merytorycznej konferencji pod tytułem „Automatyzacja procesów produkcyjnych, jako istotny element optymalizacji kosztów wytworzenia produktu końcowego”.

Konferencja „Automatyzacja procesów produkcyjnych, jako istotny element optymalizacji kosztów wytworzenia produktu końcowego” odbędzie się 29.11.2022 w godzinach 11:00 – 14:30. Najważniejsi liderzy w branży podzielą się swoimi spostrzeżeniami i innowacjami w dziedzinie redukcji wydatków produkcyjnych na drodze do uzyskania zadowalającego towaru.

Część edukacyjna Food Tech Expo podzielona zostanie na trzy części. Pierwsza odsłona konferencji dedykowana będzie rozwiązaniom przeznaczonym dla przetwórców mięsa. Druga to najlepsze innowacje, które można wprowadzić w sektorze mleczarskim. Na koniec eksperci powiedzą o uniwersalnych i najciekawszych metodach automatyzacji i rozwoju produkcji dla całej branży spożywczej.

Jeśli chcesz mieć pewność, że wykorzystasz obecność podczas branżowego wydarzenia do maksimum, postawisz na bogaty networking, odszukasz najlepsze dla siebie rozwiązania i jednocześnie rozwiniesz wiedzę merytoryczną, wybierz FoodTech Expo.

Więcej informacji o evencie można znaleźć na stronie internetowej foodtechexpo.pl.

Food Tech Expo
29.11-1.12.2022
PTAK Warsaw Expo
Nadarzyn k. Warszawy


Politechnika Śląska Patronem Honorowym targów Warsaw Industry Week!

Miło nam poinformować, że Politechnika Śląska objęła Partonatem Honorowym targi Warsaw Industry Week oraz konferencję towarzyszącą "Instrumenty Przemysłu 4.0", które zostaną zorganizowane w Centrum Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w dniach 07-09.11.2022 roku.

Cyfrowy bliźniak to jeden z kluczowych instrumentów tworzących Przemysł 4.0. Cyfrowe odwzorowanie świata fizycznego pozwala analizować i testować zachowania urządzeń, produktów , procesów w świecie wirtualnym. Dzięki temu możliwe jest przewidywanie stanu urządzeń, symulowanie i optymalizacja przebiegu procesów, wspomaganie w podejmowaniu decyzji.

Osiągane efekty wdrażania „cyfrowych bliźniaków” przekładają się na dynamiczny wzrost zainteresowania przedsiębiorców takimi rozwiązaniami. Szacuje się, że w skali światowej wartość wdrożeń cyfrowych bliźniaków wzrośnie z poziomu 5 mld USD w 2020 do 50 mld USD w 2027. Dla wsparcia krajowych przedsiębiorców w włączeniu się w ten nurt organizowana jest konferencja, podczas której omówiona zostanie istota rozwiązań „cyfrowego bliźniaka”, przykłady zastosowań oraz metodyka wdrażania.

Coroczne badania wskazują jednoznacznie – Warsaw Industry Week jest dla platformą dla przedsiębiorców do nawiązania bezcennych kontaktów biznesowych i rozwoju. Dlatego właśnie z roku na rok ich liczba się powiększa.

VI edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 7-9 listopada 2022 roku. Nie zabraknie edukacji i networkingu, które są niezbędne, by postawić kolejny krok w rozwoju biznesowym. Dołączcie do PTAK Warsaw Expo i postawcie krok w przyszłość z Warsaw Industry Week!


Przenieś się z nami w krainę fantazji! Zapraszamy na Warsaw Book Show

Dziesiątki tysięcy tytułów, setki autorów i mnóstwo zabaw literackich - to wszystko można znaleźć podczas Warsaw Book Show. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 9-11 grudnia 2022 w PTAK Warsaw Expo.

Warsaw Book Show - to, co czytelnicy lubią najbardziej

Co wyróżnia Warsaw Book Show spośród innych tego typu wydarzeń? Przede wszystkim jego ogrom. To ponad 20 tysięcy m2 przestrzeni poświęconych wyłącznie książkom. Event ten to miejsce dla każdego czytelnika - zarówno dla tego dużego, jak i najmłodszego. To sprawia, że impreza ma charakter nie tylko integrujący, ale również rodzinny.

Jej bardzo dużym atutem są spotkania z autorami, dzięki którym czytający mogą się poczuć jeszcze bliżej swoich ulubionych książkowych bohaterów. Ponadto, odbywają się spotkania z aktorami, animatorami kultury, gwiazdami mediów oraz warsztaty, prelekcje, panele dyskusyjne, gry czytelnicze i zabawy literackie.

Te wszystkie elementy sprawiają, że Warsaw Book Show wyróżnia się na eventowej mapie Polski i rok po razu w prestiżowej przestrzeni PTAK Warsaw Expo bije rekordy frekwencji.

Strefy tematyczne Warsaw Book Show

Wiemy, że gusta są różne, dlatego dla odwiedzających przygotowaliśmy strefy tematyczne, które precyzyjnie trafią w ich upodobania. W literackiej będzie można znaleźć publikacje beletrystyczne i nie tylko. W historycznej natomiast znajdą się tytuły odnoszące się do przeszłości. Strefa lifestyle’owa to książki o stylu życia i poradniki. W świat baśni i bajek będzie można wejść w sektorze dziecięcym. Dreszczyku dodadzą natomiast publikacje w strefie kryminalnej i sensacyjnej.

Warsaw Book Show otwarte jest również na komiksy i edukację, dla których powstały dedykowane strefy. Nie zabraknie również sektora gier i multimediów, jak i sekcji poświęconej blogerom. Jako że chcemy, by wydarzenie tworzyli też czytelnicy, będzie można skorzystać z outletu książkowego, by tam nabyć publikacje w okazyjnych cenach i idealnym stanie.

Warsaw Book Show - idealne miejsce dla biznesu

Warsaw Book Show jako wydarzenie komercyjne otwiera wiele możliwości dla wydawnictw i księgarni. To miejsce bezpośredniego spotkania z czytelnikiem i klientem nastawionym na zakup kolejnych tytułów i powiększanie swojej biblioteczki. To oznacza wzrost sprzedaży detalicznej. To również platforma do rozmowy o najbardziej dotykających branżę problemach i poszukiwania rozwiązań razem z tymi, który stanowią siłę nabywczą sektora. To okazja do otworzenia się na nowe formy publikacji oraz poznanie najnowszych trendów na rynku czytelniczym.

Warsaw Book Show

9-11 grudnia 2022

PTAK Warsaw Expo

Nadarzyn, k. Warszawy


Hybrydowa formuła i najnowocześniejsze rozwiązania. Tools & Hardware Show już w listopadzie

W dniach 16-18 listopada 2022 roku w PTAK Warsaw Expo odbędzie się kolejna edycja Tools & Hardware Show, czyli Międzynarodowych Targów Narzędziowych i Prac Wykończeniowych. Hybrydowa formuła wydarzenia pozwala zarówno na zaznajomienie się z ofertami najważniejszych producentów, jak również na uczestnictwo w branżowych pokazach.

Ostatnie lata to rozkwit branży wykończeniowej. Pojawiają się nowe rozwiązania, kolejne innowacje, ale także wyzwania, których do tej pory nie było. Były to sygnały do stworzenia wydarzenia, które zintegruje sektor i pomoże mu w postawieniu kolejnego kroku w rozwoju. Jest nim Tools & Hardware Show, czyli najszybciej rozwijające się w kraju Międzynarodowe Targi Narzędziowe i Prac Wykończeniowych. To miejsce, w którym liderzy pokazują, jak przenieść branżę na kolejny poziom.

Tools & Hardware Show - hybrydowa formuła

Tools & Hardware Show to wydarzenie, którego do tej pory nie było. Odwiedzających przyciąga nie tylko bogatą przestrzenią wystawienniczą (ponad 30 tysięcy m2), ale również nowoczesnym podejściem do eventu. Odwiedzający (prawie 4600 w 2021 roku) wchodząc do PTAK Warsaw Expo dostają kompletny przegląd największych marek i najciekawszych ofert tego sektora usług. Dodatkowo, mogą skorzystać z rabatów i promocji, które dostępne są wyłącznie podczas tego wydarzenia.

Jednocześnie Tools & Hardware Show jest okazją do praktycznego przetestowania najnowocześniejszych rozwiązań w branży. Wszystko dzięki hybrydowej formule imprezy, która opiera się na szerokiej gamie pokazów i demonstracji prac budowlanych, wykończeniowych, stolarskich, montażowych i DIY. To sprawia, że z eventu wychodzi się nie tylko ze znajomością oferty prawie 150 wystawców, ale również z praktyczną wiedzą o najnowocześniejszych rozwiązaniach w tym sektorze.

Zakres branżowy Tools & Hardware Show

Tools & Hardware Show to wydarzenie kompletne również dzięki szerokiemu zakresowi branżowemu eventu. Kogo można więc spotkać w przestrzeni wystawienniczej? Producentów i dystrybutorów elektronarzędzi, technik diamentowych, pił tarczowych i taśmowych, a także narzędzi pneumatycznych. Będą również liderzy spawalnictwa, narzędzi i urządzeń pomiarowych, gwoździarek i zszywaczek oraz narzędzi stolarskich.

Nie mogło również zabraknąć szerokiej gamy ofert narzędzi ręcznych, systemów zamocowań, sprzętu pomocniczego. Każdy zainteresowany będzie mógł się zaznajomić z najnowocześniejszymi i najbezpieczniejszymi rozwiązaniami w kategorii odzieży i obuwia roboczego, jak również akcesoriów BHP.

Ponadto, pojawią się producenci i dystrybutorzy artykułów ściernych, chemii technicznej oraz materiałów budowlanych. Tym samym Tools & Hardware Show jest wydarzeniem, które trafi w zapotrzebowanie każdego zainteresowanego.

Dlaczego warto dołączyć do Tools & Hardware Show?

Tools & Hardware Show to wyjątkowa okazja do zaprezentowania oferty wysoce sprofilowanemu odwiedzającemu. Wśród uczestników wydarzenia znajdują się między innymi monterzy suchej zabudowy, malarze, glazurnicy, murarze, brukarze, betoniarze, dekarze, blacharze, stolarze, hydraulicy, mechanicy czy spawacze.

Dzięki odpowiedniemu doborowi odwiedzających można mieć pewność, że zaprezentowana oferta trafi do potencjalnie zainteresowanych osób. Tym samym koszty marketingowe spadają, a zysk się zwiększa.

Zostań wystawcą Tools & Hardware Show. Więcej informacji na stronie internetowej: warsawtoolsshow.com/zostan-wystawca

Tools & Hardware Show

16-18 listopada 2022

PTAK Warsaw Expo

Nadarzyn, k. Warszawy

 


Przed nami osiemnasta edycja RemaDays Warsaw!

RemaDays Warsaw, czyli Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku, od lat stanowią najważniejszy punkt biznesowy dla branży. To miejsce spotkań i rozwoju pod okiem ekspertów. Bogaty program imprezy, koncentracja na merytorycznej wiedzy i przede wszystkim profesjonalne środowisko networkingowe sprawiają, że z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem.   Kolejna edycja odbędzie się w dniach 1-3.02.2023 w PTAK Warsaw Expo.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw to jedna z najważniejszych imprez branżowych tego typu na świecie. Na eventowej mapie istnieje od 2005 roku, co przekłada się nie tylko na doświadczenie organizatorów, ale również wyjątkowo wyczuloną na potrzeby współczesnego klienta specyfikę wydarzenia. Nic więc dziwnego, że zyskało ono status kluczowego dla branży i stało się największym tego typu eventem w Europie.

Liczby RemaDays Warsaw

 Ostatnia edycja przyciągnęła prawie 500 wystawców, którzy prezentowali swoje oferty przed 10 tysiącami odwiedzających (prawie 1700 z zagranicy). W 2023 roku wydarzenie zorganizowane zostanie z jeszcze większym rozmachem.

W założeniach RemaDays Warsaw odwiedzi 30 tysięcy uczestników, którzy na powierzchni 50 tysięcy m2 będą mogli zapoznać się z usługami i produktami oferowanymi przez 830 wystawców. To niepowtarzalna okazja nie tylko do zaznajomienia się z tym, jak w ciągu roku zmienił się branżowy rynek, ale również do analizy konkurencji i nawiązania nowych krajowych i zagranicznych relacji biznesowych.

RemaDays Warsaw odpowiada potrzebom współczesnego klienta

Aby zadbać o komfort odwiedzających podczas wydarzenia, w prestiżowej przestrzeni PTAK Warsaw Expo, gdzie odbywają się RemaDays Warsaw, wyodrębniono trzy sektory:

- Gifts & Textile

- Sign & Visual

- Tech & Print

Gifts & Textile zostało podzielone na:

- Gifts World, czyli przestrzeń poświęconą gadżetom reklamowym

- Textile Zone, w której będzie można znaleźć producentów odzieży reklamowej

- Packaging Materials będące sektorem poświęconym dystrybutorom opakowań

- Photo Creation - część targów dedykowana rozwiązaniom opartym na przekazach foto/video

Sign & Visual zostało podzielone na:

- POS & Display, czyli przestrzeń dla wystawców z kategorii POS, POP & display

- Lightning System, w którym będzie można znaleźć dostawców reklam świetlnych

- Outdoor Advertising - część targów dedykowana reklamie zewnętrznej

Tech & Print zostało podzielone na:

- Technology Park będące sektorem poświęconym maszynom do znakowania, hafciarkom, maszynom UV i laserom

- Printing House, czyli przestrzeń dla specjalistów od usług druku

- IT & e-Solutions - w tym sektorze będzie można odnaleźć firmy specjalizujące się między innymi w rozwiązaniach informatycznych dla reklamy

Już dziś sprawdź Katalog Wystawców RemaDays Warsaw (https://remadays.com/katalog-wystawcow/) lub zostań jednym z nich! (https://remadays.com/zostan-wystawca/)

RemaDays Warsaw

1-3.02.2023

PTAK Warsaw Expo

Nadarzyn k. Warszawy


Centralne Targi Rolnicze Hodowca na „szóstkę!” Kolejna edycja wydarzenia już w grudniu

W dniach 2-4 grudnia odbędzie się 6. edycja Centralnych Targów Rolniczych Hodowca w PTAK Warsaw Expo. To największy event dedykowany nowoczesnym technologiom dla rolnictwa w Polsce.

Bez rolnictwa nie ma państwa. Sektor ten dynamicznie się zmienia. Wpływają na to nie tylko innowacje docierające z zagranicy, ale również krajowe trendy i problemy, które zmieniają rynek. Dlatego właśnie tak istotne było stworzenie platformy integrującej branżę i pozwalającej jej zrobić krok naprzód. Stały się nią Centralne Targi Rolnicze, które już od sześciu edycji są na pozycji lidera w temacie nowoczesnych technologii dla rolnictwa.

Centralne Targi Rolnicze Hodowca - wydarzenie inne niż wszystkie

Branżowe eventy to zazwyczaj miejsce spotkań i działań networkingowych. Centralne Targi Rolnicze również są na ten aspekt bardzo nastawione, ale nie zapominają jednocześnie o innych filarach wydarzenia, które są niezwykle istotne dla odbiorców.

Jednym z nich jest edukacja, czyli merytoryczne spotkania z liderami sektora, którzy dzielą się swoimi przemyśleniami odnośnie do stawiania kolejnych kroków w biznesie. Jednocześnie mówią o innowacjach i trendach, które zmieniają rynki zagraniczne i wpływają na kształtowanie się dynamiki usług. Podczas Centralnych Targów Rolniczych nie zabraknie więc konferencji i paneli dyskusyjnych, które podwyższą indywidualne umiejętności słuchających, jak również znajdą rozwiązania dla bieżących problemów.

Ponadto, każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w premierach najnowocześniejszych rolniczych maszyn i pokazach najnowszych rozwiązań technologicznych. Odbędą się także prezentacje produktowe i finał plebiscytu „Mistrzowie Agro”.

Kogo można spotkać podczas eventu?

 Wydarzenie zostało podzielone na sześć odrębnych sektorów.

Salon Techniki Rolniczej to największy sektor targów, prezentujący maszyny i urządzenia stosowane w rolnictwie, sadownictwie oraz produkcji zwierzęcej.

Salon Narzędzi i Części Zamiennych to salon dedykowany szerokiej gamie części zamiennych do maszyn i urządzeń rolniczych, jak również narzędziom wykorzystywanym w gospodarstwach rolnych.

Salon Usług Specjalistycznych to miejsce prezentacji szerokiej gamy usług wspierających produkcję.

Salon Start-Up to coś dla początkujących w branży, którzy krok po kroku chcą rozwinąć w niej biznes.

Salon Środków do Produkcji Rolnej to miejsce, w którym zaprezentują się producenci nawozów, środków ochrony roślin, pasz, materiałów siewnych.

Salon Środków do Produkcji Zwierzęcej to z kolei sektor dedykowany budownictwu inwentarskiemu, technicznemu wyposażeniu budynków inwentarskich, urządzeniom do produkcji pasz, materiałom genetycznym. Zaprezentują się w nim także firmy zajmujące się skupem zwierząt.

Centralne Targi Rolnicze Hodowca

2-4 grudnia 2022

PTAK Warsaw Expo

Nadarzyn k. Warszawy

Więcej informacji na stronie centralnetargirolnicze.com.