Silny I kwartał 2020 w Ptak Warsaw Expo

Ptak Warsaw Expo umacnia swoją pozycję na rynku obiektów targowo-kongresowych w Polsce. Świadczy o tym rosnąca liczba wydarzeń zaplanowanych na nadchodzący rok. Pod względem powierzchni obiekt ten nie ma sobie równych, 6 nowoczesnych hal o łącznym metrażu 143 000 m2, 15 000 miejsc parkingowych, 500 000 m2 przestrzeni zewnętrznej często wykorzystywanej w trakcie wielu imprez targowych. Dodatkowo wyjątkowa lokalizacja w samym sercu Polski, zaledwie 10 min. od Lotniska Chopina, 15 min. samochodem z centrum Warszawy, przy zbiegu głównych dróg S8, S7 i A2.

Pierwszy kwartał 2020 to aż 8 wydarzeń branżowych o rozbudowanej formule dających wystawcom i odwiedzającym narzędzia do prezentacji oferty, nowości rynkowych oraz rozpoczęcia rozmów efektem których będzie rozszerzenie współpracy. To także skarbnica wiedzy i know-how, którymi nasi partnerzy chętnie dzielą się podczas konferencji i paneli dyskusyjnych.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w targach lub organizacją własnych targów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.