SEZON TARGOWY 2022 ROZPOCZĘTY - OTWARCIE TARGÓW SADOWNICTWA I WARZYWNICTWA TSW 2022 

Właśnie rozpoczęła się XII edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2022, która otwiera sezon targowy 2022 w Ptak Warsaw Expo.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XII edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2022, która odbywa się w między 12 a 13 stycznia 2022r. Jest to największa w Polsce impreza branżowa dla producentów owoców i warzyw. Stanowi miejsce spotkań producentów owoców i warzyw z producentami i dystrybutorami maszyn ogrodniczych, środków produkcji, chemii, nawozów oraz dostawcami usług dla branży ogrodniczej. Podczas tegorocznej odsłony czołowe firmy z kraju i zagranicy zaprezentują bogatą ofertę środków produkcji: innowacyjne nawozy, środki ochrony roślin, produkty wspierające produkcję ogrodniczą. Wśród wystawców znajdą się również przedsiębiorstwa oferujące szeroki asortyment usług takich jak: chłodnictwo i przechowalnictwo, dostarczanie maszyn do pracy w sadzie i ogrodnictwie, dostarczanie urządzeń do sortowania i pakowania owoców oraz warzyw. Obecni będą także producenci materiału szkółkarskiego, firmy handlujące owocami i specjalizujące się w ich przetwórstwie.

W czasie dwóch dni targów odbędą się wykłady polskich i zagranicznych specjalistów m. in.: IX Konferencja Truskawkowa, VIII Sadownicze Forum Ekonomiczne, Konferencja Sadownicza, „Ekologia i ogrodnictwo zrównoważone w praktyce, komu to się opłaca?” Konferencja „Pod Osłonami” oraz Konferencja o warzywach polowych.
Pełny harmonogram: https://tsw.pl/program

Podczas XII edycji imprezy poznamy nowych laureatów konkursu im. prof. Szczepana A. Pieniążka. Bezpośrednim celem konkursu jest promocja i nagrodzenie produktów/maszyn/usług przeznaczonych do produkcji sadowniczej lub warzywniczej, cechujących się innowacyjnością, przyjaznych dla środowiska naturalnego i wydatnie wspierających produkcję ogrodniczą, usprawniających pracę, wpływających na poprawę wyników ekonomicznych gospodarstwa ogrodniczego. W czasie dwóch dni targów odbędą się wykłady polskich i zagranicznych specjalistów: IX Konferencja Truskawkowa, VIII Sadownicze Forum Ekonomiczne, Konferencja Sadownicza, „Ekologia i ogrodnictwo zrównoważone w praktyce, komu to się opłaca? Konferencja „Pod Osłonami” oraz Konferencja o warzywach polowych.

Impreza z każdym rokiem przyciąga coraz więcej odwiedzjących. Podczas poprzedniej edycji odwiedziło nas ponad 16 000 osób, a swoją ofertę zaprezentowało 391 firm z kraju i zagranicy. Wierzymy, że trawiąca edycja, przyniesie Państwu wiele inspiracji i nowych kontaktów biznesowych.