Samsung – nowy wystawca Electronics Show

Samsung Group to jedna z największych południowokoreańskich grup biznesowych zrzeszających firmy produkcyjne i usługowe działające w wielu branżach, oraz instytucje finansowe. Założona w 1938 roku przez Lee Byung-chula jako firma eksportowa, wkrótce rozszerzyła swą działalność także na inne dziedziny.

Targi Electronics Show oferują nie tylko statyczne ekspozycje, ale także efektowne i dynamiczne prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Jest to pierwsze w Polsce wydarzenie, które w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze technologie, rozwiązania czołowych światowych producentów elektroniki użytkowej oraz związane z nią usługi.

Kup bilet

 

 

 

Nasze wydarzenie to świetne miejsce dla pasjonatów elektroniki, nowych technologii i innowacji. Setki premier, rozwiązania mające dopiero zadebiutować na rynku, wirtualna i rozszerzona rzeczywistość oraz możliwość testowania najnowszego sprzętu – te oraz wiele innych atrakcji zobaczysz już 10-12 maja 2019 roku w Ptak Warsaw Expo! Organizowane już po raz drugi targi przyciągają najważniejszych producentów z całego świata, a także są idealnym miejscem na spotkania biznesowe. Przekonaj się sam i odbierz bezpłatne zaproszenie.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-04-03T08:14:37+00:00 03.04.2019|