Ryk silników, niezapomniane pokazy i premiery. 4. edycja Warsaw Motorcycle Show była wyjątkowa!

Takiego wydarzenia nie ma nigdzie indziej w Europie! 4. edycja Warsaw Motorcycle Show porwała odwiedzających rykiem silników, pokazami i premierami maszyn najważniejszych producentów w branży motocyklowej. Wydarzenie odbyło się w dniach 10-12 marca 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

To były niesamowite trzy dni wypełnione rykiem silników, emocjonującymi pokazami, spotkaniami z gwiazdami motosportu i świętowaniem 120 lat Harleya Davidsona! Każdy fan jednośladów podczas Warsaw Motorcycle Show mógł znaleźć coś dla siebie i poczuć emocje, których nie zapomni na bardzo długo.

Scena Warsaw Motorcycle Show wypełniona atrakcjami

Już od pierwszych godzin Warsaw Motorcycle Show Scena Główna wydarzenia przyciągała atrakcjami. Wśród nich były między innymi rozmowy z przybyłymi gośćmi. O motocyklowych podróżach z psem opowiadał Jacek Borkowski z czworonogiem Diego. Pojawili się również podróżnicy – Motowizjoner Enrico Buschema i wyprawomaniak.pl. Nie zabrakło również rozmów Ostrego z gośćmi Motowizji czy choćby z Rafałem Sonikiem i Ilią Mikhalchikiem, kierowcą fabrycznym BMW rundy EWC i IDM.

Pokazy, pokazy i jeszcze raz pokazy

Tym, na co czekali miłośnicy motocykli, były pokazy najważniejszych marek. Wśród nich błyszczał Harley Davidson, który w tym roku świętuje 120-lecie. Ponadto można było się przyjrzeć maszynom Ducati, Moto Guzzi, Aprilia, Piaggio, Vespa. Dodatkowo, Warsaw Motorcycle Show było szansą na zobaczenie innowacyjnego trójkołowego Rykera, wyjątkowego Ducati prosto z Bolonii, a także najnowszej gamy BMW i Moto Guzzi.

Wydarzenia przyprawiające o dreszcz emocji

Warsaw Motorcycle Show obfitowało ponadto w inne wydarzenia towarzyszące. Widzowie zachwycali się pokazami stuntu, których program urozmaicony był jazdą na kilku motocyklach H-D Sportster 1200, H-D Road King 1450 oraz Buell XB9. Wiele emocji zbudził również freestyle, w którym Marcin Łukaszczyk, Rafał Biały, Mikołaj Tempka latali na wysokości ośmiu metrów i na odległość 22 metrów. Zachwyty wzbudziły natomiast pomysły najkreatywniejszych właścicieli maszyn podczas mistrzostw Polski w customizacji motocykli. Była to solidna dawka inspiracji!

Swoją strefę miały również panie. Mogły spotkać się w niej z Dominiką Orlik, Polish Enduro Champion, Karoliną, znaną jako Pani z GIXA, wicemistrzynią Okręgu Poznańskiego/SDTL600 Moto Katiną, Hanną Chądzyńską, znaną jako Hanczyzorka czy Żanetą Lipińską, którą na Instagramie można spotkać pod nickiem Zanetka_Racing.

Kolejna edycja Warsaw Motorcycle Show przed nami

Czwarta edycja Warsaw Motorcycle Show była wyjątkowa! 24312 odwiedzających, prawie 110 wystawców i 12 premier motocykli to jednak dopiero początek. Już teraz myślimy o kolejnej odsłonie wydarzenia. Ta odbędzie się w dniach 15-17.03.2024. Więcej informacji wkrótce.