Targi trwają! Rozpoczynamy 3 dzień BIOEXPO Warsaw 2020

Rozpoczęliśmy trzeci i jednocześnie ostatni dzień Targów Żywności i Produktów Ekologicznych – BIOEXPO Warsaw 2020. Pomimo wprowadzenia strefy żółtej w całym kraju

targi nadal trwają.

Zgodnie z rozporządzeniem Rządu, w dniu dzisiejszym zostały wprowadzone zasady obowiązujące w strefie żółtej na terenie całego kraju. Wprowadzenie zasad ma zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Strefa żółta niesie za sobą obowiązek zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych, także na wolnej przestrzeni oraz limit jednej osoby na cztery metry kwadratowe w kwestii wydarzeń, takich jak targi.

PTAK Warsaw Expo – organizator BIOEXPO Warsaw 2020 jest przygotowany do tego, aby kontynuować trwające wydarzenie bez konieczności wprowadzania zmian w jego harmonogramie.

Już od pierwszego dnia targów, na terenie obiektu targowo-kongresowego PTAK Warsaw Expo obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, w związku z czym każdy uczestnik bezpłatnie otrzymuje maskę medyczną. Dodatkowo, odwiedzający mają możliwość przejścia przez bramkę dezynfekcyjną, która znajduje się przy wejściu, a także dokonania pomiaru temperatury. Z uwagi na ogromną powierzchnię hal, w których mają miejsce targi, zachowanie bezpiecznego dystansu nie stanowi problemu, a wprowadzenie limitu jednej osoby na cztery metry kwadratowe nadal umożliwia uczestnictwo w wydarzeniu przewidywanej liczby osób.

Zapraszamy na ostatni dzień targów, dedykowanych dla pasjonatów działających w branży BIO oraz wszystkich miłośników produktów ekologicznych. Gama oferowanych przez wystawców produktów z pewnością spełni oczekiwania każdego klienta. Dziś, stoiska będą czynne w godzinach 10-17. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę poznać nowości rynkowe, czy też nawiązać relacje biznesowe.

Ostatni dzień targów oznacza także ostatni dzień Kongresu BIOEXPO. Podczas dzisiejszych paneli omawiane będą związki między rynkiem EKO, a zdrowiem oraz zagadnienia związane z tym, jak troszczyć się o naszą planetę. W trakcie wykładów uczestnicy dowiedzą się, między innymi: dlaczego warto spożywać żywność ekologiczną, co pić, aby się nawodnić, czym jest fleksitarianizm, czy też: jak zrobić eko-ogródek na działce i na balkonie oraz jak wykorzystać Fairtrade, aby przeciwdziałać skutkom zmian klimatu. Konferencję zakończy debata pt. “eko-miasto”.

Warto jeszcze dziś odwiedzić BIOEXPO Warsaw 2020. Serdecznie zapraszamy do rejestracji: https://bioexpo.pl/rejestracja-b2b/ oraz do zapoznania się z pełnym harmonogramem Kongresu: https://bioexpo.pl/harmonogram-kongres-2020/

INFORMACJE ORGANIZACYJNE: https://bioexpo.pl/#info