Richard Hammond i Ben Collins na Warsaw Motor Show 2019!

Tego człowieka fanom motoryzacji przedstawiać nie trzeba – Richard Hammond, to prawdziwa legenda dziennikarstwa motoryzacyjnego i jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy światowej telewizji. Brytyjski dziennikarz i ekspert od wielu lat w swoich programach pokazuje i testuje nowinki świata motoryzacji, podejmując się przy tym często niebezpiecznych i kontrowersyjnych zadań. Już niedługo polscy fani Richarda Hammonda będą mogli ponownie spotkać go w Warszawie.

Richard Hammond pokochał targi Warsaw Motor Show i wraca do Polski! Gwiazdor będzie gościem piątej edycji Warsaw Motor Show – Największych Targów Samochodowych w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbędą się w dniach 25-27 października. Podczas wizyty na targach opowie o swojej pracy, a równocześnie wielkiej pasji do motoryzacji. Nasz ambasador uświetni też targowe premiery pojazdów, które – jak co roku – będą jedną z największych atrakcji wydarzenia. Spotkanie z Richardem Hammondem w specjalnie przygotowanej strefie fana będzie też świetną okazją dla łowców zdjęć i autografów.

Do swojego kolegi po fachu w tym roku, premierowo dolączy Ben Collins, znany doskonale jako The Stig. Collins to bezprecedensowa ikona światowej motoryzacji, autor książek i doskonały nauczyciel. Kaskader odgrywający sceny pościgowe i pokazowe, między innymi w Batmanie. Prywatnie bywa mało rozmowny, a kobiety mówią, że jest nieziemsko przystojny.
Obok Hammonda i Stiga, wzorem poprzednich edycji, gośćmi Warsaw Motor Show będą również inne polskie i międzynarodowe gwiazdy motorsportu. Między innymi: Krzysztof Hołowczyc, Karolina Pilarczyk, Gosia Rdest, Bartosz Ostałowski, Miko Marczyk czy Sebastian Luty. Wielkie święto wszystkich fanów motoryzacji będą obchodzić z nami też doskonale znani z Internetu: Kickster i Patryk Brzozowski, czyli Kameralnie.

Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Motor Show organizowane są od 2015 roku w największym w Polsce centrum targowym –Ptak Warsaw Expo. Wśród wystawców targów znaleźć można większość motoryzacyjnych marek – od liderów branży, poprzez firmy cieszące się statusem kultowych, aż po rynkowych debiutantów. Podczas poprzednich edycji nie zabrakło marek Premium, takich jak: Aston Martin, Ferrari, Maserati czy Porsche. Na targach prezentowane są pojazdy każdej klasy, a także te zasilane alternatywnymi źródłami energii. W programie wydarzenia znajdują się polskie premiery pojazdów, spotkania z gwiazdami motorsportu czy pokazy motoryzacyjne.

Poprzednią edycję Warsaw Motor Show odwiedziło ponad 168 731 osób, na które czekały 94 premiery motoryzacyjne, ponad 1100 pojazdów i 245 wystawców. Na imprezie pojawiło się 1421 dziennikarzy.
Warsaw Motor Show co roku odwiedza ponad 150 tysięcy fanów czterech kółek z Polski i zagranicy. W tym roku organizatorzy planują pobić kolejny rekord frekwencji, a pomóc ma w tym ogromna powierzchnia wystawiennicza przeznaczona na Warsaw Motor Show – 120 tys. m2.. To obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego fana motoryzacji!

Bilety oraz więcej informacji:
www.warsawmotorshow.com
www.biletynatargi.com
www.facebook.com/warsawmotorshow