Renex Soldering Championship w trakcie Warsaw Industry Week

Renex Soldering Championship – Mistrzostwa Polski w lutowaniu, turniej łączący wiedzę i praktykę, jedyny w swoim rodzaju, z edycji na edycję cieszący się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród profesjonalistów jak i uczniów szkół i kierunków akademickich o profilach elektronicznych.
Dzięki współpracy pomiędzy Renex Group a PTAK Warsaw Expo, który jest organizatorem Warsaw Industry Week, odbędzie się kolejna, bo już 5 EDYCJA MISTRZOSTW POLSKI W LUTOWANIU – RSC 2020. Wydarzenie będzie częścią najszybciej Rozwijających się Targów Przemysłowych w Polsce.
Jedna ważna informacja dla wszystkich zainteresowanych -Warsaw Industry Week odbędzie się w dniach 3-5 listopada 2020, podczas gdy RSC 2020 będzie miało miejsce w trakcie targów, ale w dniach 3-4 listopada 2020.
Jaki jest cel turnieju RSC 2020? Renex Soldering Championship przede wszystkim propaguje klasyczne metody montażu płytek PCB. Rozwija umiejętności manualne i praktyczną wiedzę z obszaru, który jest niezwykle pożądany wśród firm zajmujących się produkcją sprzętu elektronicznego.
Wyjątkowe zawody dla wyjątkowych specjalistów, show z udziałem najlepszych i tych, którzy mają ambicje stać się najlepszymi. Walka czasu z precyzją, silnych nerwów z opanowaniem. Czas zawodów już blisko. Grupa RENEX poinformowała, że 15 września 2020 rozpoczyna się rejestracja zawodników PIĄTEJ EDYCJI MISTRZOSTW POLSKI W LUTOWANIU.
Zapisy będą prowadzone w dwóch kategoriach:
Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu – zapisy skierowane do uczniów i studentów szkół;
Mistrz Polski w Lutowaniu – zapisy kierowane do przedstawicieli firm przemysłu elektronicznego.
Oprócz nagród pieniężnych Grupa RENEX, będąca sponsorem i organizatorem reprezentacji Polski w Lutowaniu, zapewni dodatkowo przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów wyjazdu i pobytu na Mistrzostwach Europy i Świata w Lutowaniu.
Jest o co walczyć, a polscy zawodnicy odnoszą sukcesy, czego najlepszym przykładem jest Pan Grzegorz Szymańczuk, Mistrz Polski z 2017 roku, który zdobył tytuł Mistrza Europy.
Zapraszamy na Warsaw Industry Week oraz do udziału bądź kibicowania w trakcie Renex Soldering Championship – Mistrzostw Polski w Lutowaniu 2020.
Bieżące informacje na temat RSC 2020: https://www.facebook.com/RSC.zone/
Bieżące informacje na temat Warsaw Industry Week: https://industryweek.pl/