RENEX Group partnerem Warsaw Industry Week

RENEX Group to jedna z największych i najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej. Opracowywane przez przedsiębiorstwo produkty oraz technologie cieszą się szerokim uznaniem zarówno wśród specjalistów w Polsce, jak i Europie. Już drugi rok z rzędu firma RENEX została odznaczona tytułem Gazeli Biznesu – wyróżnieniem przyznawanym najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwom w Polsce.

W bogatej ofercie RENEX Group znajdują się, między innymi nagrodzone Godłem “Teraz Polska” roboty REECO. W skład serii Robotów wchodzą, między innymi roboty skręcające, dozujące i etykietujące, a także robot lutowniczy, pozwalający na automatyzację procesów wytwórczych w zakładach produkujących elektronikę, zastępując pracowników przy zadaniach żmudnych, powtarzalnych oraz wymagających precyzji i doświadczenia. Produkty RENEX Group zostaną zaprezentowane w trakcie Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań dla Przemysłu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w targach: https://industryweek.pl/rejestracja/

Targi Warsaw Industry Week to nie tylko szeroka oferta produktowa. Odwiedzających czekają również wyjątkowe atrakcje oraz konkursy i wydarzenia towarzyszące. Podczas najbliższej edycji Innowacyjnych Targów Przemysłowych po raz kolejny będą miały miejsce Mistrzostwa Polski w Lutowaniu Renex Soldering Championship, których organizatorem jest firma Renex Group. Dla uczestników, zarówno zawodników, jak i widzów – oznacza to jeszcze więcej emocji i atrakcji w jednym miejscu.

Jedyny w swoim rodzaju turniej, łączący wiedzę i praktykę, z edycji na edycję cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i uczniów szkół i kierunków akademickich o profilach elektronicznych.

Wydarzenie uzyskało ogromne uznanie i zainteresowanie branży, a w szczególności polskich specjalistów produkcji i naprawy pakietów elektronicznych oraz wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń branży elektronicznej. Tym bardziej cieszymy się, że ponownie zagości w trakcie najszybciej rozwijających się targów przemysłowych w Polsce.

Jak zapowiadają organizatorzy zapisy będą prowadzone w dwóch kategoriach:

1) Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu – zapisy skierowane do uczniów i studentów szkół;

2) Mistrz Polski w Lutowaniu – zapisy kierowane do przedstawicieli firm przemysłu elektronicznego.

Oprócz nagród pieniężnych Grupa RENEX, będąca sponsorem i organizatorem reprezentacji Polski w Lutowaniu, zapewni dodatkowo przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów wyjazdu i pobytu na Mistrzostwach Europy i Świata w Lutowaniu.

Więcej informacji oraz rejestracja dostępna na: https://www.rsc.zone/