“RemaDays Warsaw to możliwość podtrzymania relacji i dobrych kontaktów”

Targi to biznes, a biznes to ludzie. Ludzie, którzy lubią rozmawiać, dzielić się doświadczeniami, wyrażać swoje opinie, a czasem po prostu usiąść na kawie i poznać się. RemaDays Warsaw tworzy idealne warunki, by wystawcy i klienci czuli się komfortowo podczas święta swojej branży. Ptak Warsaw Expo rozmawiało z Magdaleną Czerniuk, specjalistką ds. PR w DiPrinter.com, zajmującej się  między innymi drukiem wielkoformatowym, czy technologią UV.

 

Czy to Państwa pierwszy raz na targach RemaDays Warsaw?

MC: To już nasz 4 raz na RemaDays w Ptak Warsaw Expo. Myślę, że z roku na rok organizacja jest coraz fajniejsza, wszystko jest dopracowane. Jesteśmy zadowoleni i wszystko jest super. Wczoraj pierwszy dzień, rozkręcamy się, Dzisiaj oczekujemy jeszcze więcej klientów, jeszcze więcej spotkań i rozmów. Jesteśmy dobrej myśli.

Skoro już 4 raz jesteście Państwo na RemaDays Warsaw, to znaczy, że to miejsce, w którym warto się wystawić?

MC: Zdecydowanie obecność tutaj jest ważna dla naszego rynku. Pokazanie i utrwalenie się klientom w pamięci klientów branżowych, jako dystrybutor maszyn drukarskich. Z roku na rok zakres naszej działalności się zmienia i rozszerza. Zaczynaliśmy od malutkiego stoiska, dziś mamy już dużo większą ekspozycję, bo stoją dwie pokaźne maszyny. RemaDays na pewno bardzo nam pomogły w naszej firmie w rozwoju. Chcemy być obecni na targach, żeby klienci nas widzieli, kiedy pokazujemy, co dla nich mamy.

Dziś drugi dzień – czego się Państwo spodziewacie?

MC: Myślę, że będzie jeszcze większa frekwencja. Z doświadczenia tych kilku lat wiemy, że ten drugi dzień jest najbardziej oblegany, więc mamy nadzieję, że dzisiaj spotkamy więcej nowych osób, oprócz tego, że spotykamy klientów, których już obsługujemy, i też RemaDays Warsaw pomaga spotkać się z klientami bezpośrednio, wyjść spoza kontaktu telefonicznego czy mailowego. Tutaj na RemaDays mam możliwość spotkania się twarzą w twarz, porozmawiania, podsumowania współpracy, czy wysłuchania oczekiwań klientów. Myślę, że te największe targi reklamy i poligrafii, oprócz planów sprzedażowych to jest także możliwość podtrzymania relacji i dobrych kontaktów.

Czyli RemaDays Warsaw to miejsce, w którym warto być co roku?

MC: Tak, zdecydowanie. Jeszcze dodatkowo wczorajsza impreza branżowa to super okazja to zbratania się z konkurencją, spotkać na innej niwie, porozmawiać, pożartować z naszych „konfliktów” , w cudzysłowie, bo oczywiście chodzi o niepisaną walkę o klienta. Myślę, że to zarówno z klientami, jak i z konkurentami z branży RemaDays tworzy taki klimat do spotkań i rozmów.

RemaDays Warsaw trwają do piątku, 15.02.2019. Inspiracje marketingowe i poligraficzne znajdują się na każdym metrze kwadratowym. Więcej informacji o targach oraz harmonogram RemaDays.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-02-14T13:57:42+00:00 14.02.2019|