Rekordowa frekwencja na Warsaw Motorcycle Show! Co najbardziej spodobało się gościom?

– Nie spodziewałem się, że panie mają tyle fantastycznych osiągnięć w motosporcie – przyznaje Mariusz, który na targi Warsaw Motorcycle Show przyjechał aż z Wrocławia. – Gorąco kibicuję Marzenie Chrostek, z którą udało mi się krótko porozmawiać podczas spotkania w Strefie Kobiet. Gdy usłyszałem, że za rok spróbuje pobić rekord prędkości na słynnym jeziorze Bonneville w USA, dosłownie zaparło mi dech w piersiach. Według mnie trzeba mieć naprawdę dużo odwagi i być świetnie przygotowanym, aby wystartować w tak wymagającej rywalizacji.  

Wyjątkowe postaci ze świata motosportu, cenna wiedza i doświadczenie, a przede wszystkim zapierające dech w piersiach widowiska, które wielu uczestnikom zmroziły krew w żyłach. – Porządnie zakręciło mi się w głowie, gdy oglądałam pokaz w Kuli Śmierci – mówi Kasia, od dzieciństwa zafascynowana jednośladami. – Gdybym była motocyklistką, nie wiem, czy zdecydowałabym się spróbować swoich sił. Duża dawka adrenaliny, polecam zobaczyć na własne oczy. 

Na Warsaw Motorcycle Show nie zabrakło też światowej klasy tatuatorów. Odwiedzający mieli okazję zrobić pierwszy lub kolejny tatuaż, podziwiać alternatywne modelki i pokazy Body Painting. – Dzisiejsza wizyta w Strefie Tatuażu dostarczyła mi wielu inspiracji – przyznaje Angelika, która w najbliższym czasie planuje zrobić sobie kolejny tatuaż. 

Niesamowite historie, cenna wiedza i doświadczenie – to wszystko czekało na gości podczas specjalnych prelekcji na scenie głównej. Odwiedzający mieli okazję spotkać się z Marcinem “Różal” Różalskim, poznali oficjalny skład Wójcik Racing Team na nadchodzący sezon oraz kulisy najtrudniejszego wyścigu świata, o którym opowiedział Marcin “Kosa Motocykle”.  

Pełny program Warsaw Motorcycle Show znajdziecie na www.motorcycleshow.pl. Obserwujcie też nasz fanpage na Facebooku, gdzie relacjonujemy tegoroczną odsłonę targów. 

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-03-05T08:43:23+00:00 03.03.2019|