Rekord frekwencji! Tłumy odwiedzających na Warsaw Oldtimer Show i Electronics Show! Co najbardziej spodobało się gościom?

Rekord frekwencji na Warsaw Oldtimer Show i Electronics Show! Goście ze wszystkich stron Polski przyjechali w weekend do Ptak Warsaw Expo, aby zobaczyć legendarne klasyki motoryzacji i sprawdzić, jakie najnowsze technologie zmienią nasze życie za kilka lat. Co najbardziej spodobało się uczestnikom targów?

 

Kilkuset wystawców z całego świata zaprezentowało na targach największe perełki motoryzacji. – Prawdziwą gratką był unikatowy model American LaFrance, który pracował w nowojorskiej straży pożarnej – mówi Kamil Gwadera, organizator Warsaw Oldtimer Show.To jedna z zaledwie 19 sztuk tego modelu, odrestaurowana przez specjalistów z Będzina – dodaje. Przez ostatnie trzy dni na Warsaw Oldtimer Show można było zachwycać się klasykami na zlocie, kupić rzadki oldtimer na giełdzie, unikatowe przedmioty na bazarze, a nawet porozmawiać z robotem.

Wiele aut zrobiło niesamowite wrażenie na odwiedzających. – Nie spodziewałem się, jak wspaniale po tylu latach prezentuje się Citroen Rosalie 10 CV – przyznaje Marek, miłośnik oldtimerów. W podróż do lat 30. zabrał nas Steyr 120. Jak wyjaśnia Kamil Gwadera, podczas drugiej wojny światowej było to auto oficerów i dowódców, które potrafiło pokonywać ekstremalne wzniesienia ponad 30%. Na Warsaw Oldtimer Show nie brakowało też niespodzianek od wystawców. Firma Almar zaprezentowała 8 modeli samochodów Mercedes-Benz. Każdy z nich ma wartość od 200 tysięcy do 600 tysięcy euro.

Innowacje zmieniają świat. Sukces drugiej odsłony Electronics Show 2019!

Najnowsze Audi E-tron i Tesla Model 3 Performance przyciągnęły na tegoroczną edycję targów mnóstwo fanów nowoczesnej motoryzacji. – Interesuję się nowymi technologiami, staram się śledzić zmiany na rynku, ponieważ zależy mi na wprowadzaniu innowacji w mojej firmie – zaznacza Dorota Rusinek, właścicielka firmy AS-POL z Katowic. Na gości czekały też elektryczne deskorolki od Skymaster, strefa dronów oraz rozgrywki e-sportowe z udziałem drużyn takich jak Actina PACT i Samsung PRIDE. Dzięki wirtualnej rzeczywistości zobaczyliśmy, jak wyglądałaby Warszawa, gdyby nie wybuchła druga wojna światowa.

– To bardzo trudne zadanie, żeby tylko wybrać trzy produkty, które mnie urzekły – przyznaje Anna Nowak-Ibisz, która była gościem specjalnym Electronics Show 2019. – Warto skorzystać z okazji, żeby poznać nowości, a przede wszystkim na własne oczy sprawdzić, jak działają, porozmawiać o nich z fachowcami. To bardzo dobra okazja, żeby poszerzyć swoje zainteresowania. Nie musimy już jechać do Berlina, aby na bieżąco śledzić najnowsze rozwiązania techniczne.

Aby ułatwić rozmowy z zagranicznymi inwestorami i producentami, organizatorzy przygotowali specjalną strefę Hosted Buyers, w której uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalnie zaaranżowanych spotkaniach biznesowych.

Kolejna odsłona targów Warsaw Oldtmer Show i Electronics Show już za rok w Ptak Warsaw Expo – już teraz nie możemy się doczekać! Organizatorzy przekonują, że również za rok czeka na nas wiele atrakcji. Obserwujcie nasz portal targowy warsawexpo.eu, gdzie będziemy Was na bieżąco informować o nadchodzących edycjach targów.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-05-13T15:58:36+00:00 12.05.2019|