RAFFAELLO GALIOTTO na MARBLE WARSAW FAIR

Premiera największych targów branży kamieniarskiej już 4-6 czerwca 2020.
Wyjątkowa formuła wydarzenia o charakterze międzynarodowym, prezentacja nowości rynkowych, najnowszych technologii i gotowych produktów z kamienia, a wszystko to pod dachem Ptak Warsaw Expo największego ośrodka targowo-kongresowego w Polsce i w tej części Europy. Gwarantujemy szeroki zakres branżowy obejmujący kamień naturalny oraz design, narzędzia do obróbki kamienia, maszyny do wydobywania i obróbki, pełen asortyment chemii kamieniarskiej oraz strefę funeralną i transportową. Podczas trzech dni targów profesjonaliści z branży kamieniarskiej opowiedzą o zastosowaniu kamienia w budownictwie, dekoratorstwie, aktualnych osiągnięciach i trendach w dziedzinie designu.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie RAFFAELLO GALIOTTO, niekwestionowany Mistrz Kamienia, innowator, wykładowca desingu na Università degli Studi di Ferrara we Włoszech, kurator eksperymentalnego pawilonu Marmomac.

Przygotowaliśmy również strefę dynamicznych prezentacji, gdzie można będzie zobaczyć maszyny w ruchu z użyciem narzędzi i akcesoriów do obróbki surowca. IZFAS jako partner targów zapewnia wystawców z Turcji, Iranu, Indii, Brazylii.
https://marblewarsaw.com/