PWE gotowe do pełnego restartu

PTAK Warsaw Expo powróciło do organizacji targów. Pierwsza impreza zrealizowana w czasie trwania pandemii – Warsaw Oldtimer Show, okazała się olbrzymim sukcesem, a liczba ponad 12 000 odwiedzających była jednoznacznym przekazem ze strony fanów motoryzacji potwierdzającym potrzebę powrotu imprez targowych. Tak udany restart PTAK Warsaw Expo jest gwarantem, że chętnych do udziału w eventach na pewno nie zabraknie.

Idąc w zgodzie z powyższym przekonaniem PTAK Warsaw Expo zaprasza na kolejne wydarzenia. Już na początku października cykl jesiennych imprez rozpocznie Warsaw Dental Medica Show – jedyne stacjonarne wydarzenie dla branży stomatologicznej w Polsce w 2020 r. W kolejnym tygodniu będzie miało miejsce BIOEXPO Warsaw – również jedyne w tym roku targi dla branży BIO i miłośników produktów ekologicznych. Październik zakończą dwie równoległe imprezy targowe – Warszawski Salon Jachtowy oraz Camper&Caravan Show.

W listopadzie odbędą się między innymi największe targi dedykowane dla branży przemysłowej – Warsaw Industry Week, którym towarzyszyć będzie Konferencja Instrumenty Przemysłu 4.0. PTAK Warsaw Expo w sezonie jesiennym planuje zorganizować około 8 imprez targowych.

Organizatorzy spełnili najwyższe standardy bezpieczeństwa, gwarantując uczestnikom targów poczucie komfortu, a przede wszystkim ochronę zdrowia. Wszystkie imprezy zorganizowane w Centrum Konferencyjno-Targowym były na bieżąco konsultowane z lokalnym oddziałem Sanepidu, który na podstawie kontroli wydał pozytywną opinię.

Dzięki ogromnej przestrzeni oraz pełnemu przygotowaniu zarówno od strony bezpieczeństwa sanitarnego, jak i pod względem organizacyjnym PTAK Warsaw Expo jest atrakcyjnym obiektem dla organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń, również dla organizatorów zewnętrznym, poszukujących idealnego miejsca na przeprowadzenie własnych eventów.

Potwierdzeniem tego jest fakt, że PTAK Warsaw Expo został wybrany na podwójnego gospodarza WORLD OF COFFEE – największej branżowej imprezy kawowej na świecie, która odbędzie się w czerwcu 2022 i 2024.

Zobacz więcej https://krajowaizbatargowa.com/ptak-warsaw-expo-powrocil-do-organizacji-targow/