Ptak Warsaw Expo z dumą informuje o przejęciu praw do organizacji trzech renomowanych imprez targowych.

W Ptak Warsaw Expo patrzymy na rynek globalnie. Od zawsze mieliśmy jasne cele – to dalekosiężna ekspansja i tworzenie bezkonkurencyjnej platformy targowej. Nasz kompleks infrastruktury w Nadarzynie jest częścią ścisłej światowej czołówki centrów targowo-ekspozycyjnych. Światowi liderzy wszelkich gałęzi rynku coraz częściej decydują się na współpracę właśnie z nami, świadomi gwarantowanych korzyści. Gdy dla innych sukcesem jest przetrwanie, siła naszej marki sprawia, że nawet w trudnej sytuacji na rynku, możemy postawić na dalszy rozwój. Wykorzystujemy tę szansę, decydując się na konsolidację i włączenie do swojego portfolio kolejnych znanych imprez targowych.

Ostatnie wydarzenia potwierdzają to, o czym od dawna wiedzą już wszyscy znawcy rynku, obrazują czarno na białym, że na lokalnym podwórku Ptak Warsaw Expo nie ma sobie równych. Z dumą informujemy o pełnym przejęciu renomowanych, wręcz historycznych wydarzeń targowych branży HoReCa – Eurogastro i Worldhotel, oraz TT Warsaw – prestiżowych tagów turystycznych.

EuroGastro to od ponad 20 lat wiodąca impreza targowa na rynku branży hotelarsko-gastronomicznej w Polsce. Międzynarodowy charakter, gromadzi tysiące odwiedzających, setki wystawców, profesjonalistów z branży, osobowości kulinarnych, najznamienitszych szefów kuchni, światowej sławy barmanów i baristów czy cukierników.
Wydarzenie kierujemy do restauratorów, cukierników, piekarni i lodziarni, kawiarni, producentów i dystrybutorów sprzętu oraz usług dla gastronomii.
W Ptak Warsaw Expo tworzymy bezkonkurencyjną platformę do dyskusji o branży, poszerzania wiedzy o rynku i pojawiających się na nim nowościach i trendach. Targi to idealna okazja na nawiązanie współpracy biznesowej, opartej na wzajemnej korzyści w modelu B2B.

WorldHotel to targi skierowane do przedstawicieli branży hotelarskiej chcących zapoznać się z innowacjami produktowymi, najnowszymi trendami i rewolucyjnymi rozwiązaniami.
Targi kierowane są między innymi do menedżerów i właścicieli infrastruktury hotelarskiej, takiej jak hotele, motele i pensjonaty, jak i ośrodków wypoczynkowych, obiektów Spa, uzdrowisk i sanatoriów. To również platforma do promocji dla centrów konferencyjnych i ekspozycyjnych.
Wystawcy oferują produkty i usługi niezbędne dla branżowej infrastruktury takie jak wystrój, wyposażenie i galanteria pokojów hotelowych, recepcji, łazienek i sal konferencyjnych. To także sprzęt i środki czystości, infrastruktura rekreacyjna i wypoczynkowa czy technologie informatyczne.

TT Warsaw uchodzi za najbardziej prestiżowe wydarzenie branży turystycznej w Polsce. To niepowtarzalna okazja do zaprezentowania oferty, teraz jeszcze szerszemu gronu odbiorców. Do przeprowadzenia rekonesansu, w celu poznania najnowszych trendów na rynku turystycznym oraz do nawiązania kontaktów biznesowych.
Zaprezentują się tu hotele, pensjonaty, sanatoria, agroturystyka, biura podróży, firmy świadczące usługi transportowe, porty lotnicze, ubezpieczyciele, internetowe portale gałęzi turystycznej i wydawnictwa. Promować będą się tu również miasta, gminy i powiaty, kraje i regiony, ambasady czy lokalne, regionalne i narodowe organizacje turystyczne.
TT Warsaw zaoferuje również wewnętrzne wydarzenia takie jak prezentacje, konferencje warsztaty i szkolenia. To pozycja obowiązkowa, dla przedsiębiorców z branży hotelarskiej, czy osób chcących promować lokalną turystykę.

Zdecydowaliśmy się na przejęcie praw do organizacji, ponieważ bardzo doceniamy dotychczasowe osiągnięcia tych inicjatyw. Chcemy połączyć wagę i historię kultowych targów z naszą siłą i bezkonkurencyjną infrastrukturą. Misją Ptak Warsaw Expo jest wyniesienie tych wydarzeń na wyższy poziom. Celem jest powiększenie grona współpracujących z nami globalnych i lokalnych partnerów, co za tym idzie, poszerzanie wiedzy i kontaktów biznesowych naszych klientów zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. To również świetna okazja do promocji polskiej turystyki i kultury. Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć tak dynamiczną, jedyną na taką skalę instytucję i platformę do promocji oraz przekazu informacji i wiedzy.

Cieszymy się, że jesteście z nami. Z waszym zaangażowaniem i zaufaniem przed nami tylko kolejne sukcesy!