Ptak Warsaw Expo szanowanym członkiem globalnej organizacji UFI

Wiceprezes ds. Ekspansji i Rozwoju Ptak Warsaw Expo Kazimierz Ćwikła uczestniczył w Global CEO Summit (GCS) 2019 w Londynie, najbardziej ekskluzywnej imprezie dla członków UFI. Obecność Ptak Warsaw Expo w tym evencie potwierdza, że na arenie międzynarodowej, jest cenioną marką.

UFI jest wiodącym światowym stowarzyszeniem międzynarodowych organizatorów targów i właścicieli centrów wystawienniczych. GCS jest corocznym wydarzeniem branży wystawienniczej, zorganizowanym dla kierowników najwyższego szczebla, z całego świata. Oferuje konferencje i seminaria bogate w treści branżowe, międzynarodowe dialogi i doskonałą łączność, a wszystko w miłej i nieformalnej atmosferze. To doskonała okazja do dzielenia się doświadczeniami i zbierania informacji dotyczących nowych rozwiązań i pomysłów w światowej branży targowej.

Tegoroczna edycja imprezy odbyła się w dniach od 30 stycznia do 1 lutego 2019 roku w Londynie. Wiceprezes Kazimierz Ćwikła odbył wiele rozmów. W składzie spotkań znaleźli się między innymi: Kai Hattendorf, Dyrektor Zarządzający UFI, Janos Barabas, wiceprezes Hungexpo C.Co.Ltd., Ravinder Sethi Dyrektor zarządzający w R.E. Rogers India Pvt Lrt, Simon Foster prezes zarządu Comexposium, Michael Kruppe dyrektor generalny SNIEC – Shanghai New International Expo Centre, Diana Tomśić, dyrektor Zagreb Fair Ltd.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-02-14T09:06:58+00:00 06.02.2019|