PTAK Warsaw Expo miejscem kolejnych egzaminów państwowych

Dziś, 26 września 2020, o godzinie 11.00, młodzi prawnicy będą zdawać egzamin na aplikację adwokacką. Miejscem tegorocznego wyzwania jest Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe PTAK Warsaw Expo.

W tym roku, do sprawdzianu z wiedzy przystąpi aż 1200 prawników chętnych do zawodu adwokata, których oceniać będzie 8 komisji. Egzamin odbędzie się pod specjalnym, związanym z koronawirusem, rygorem sanitarnym. Kandydaci na aplikantów będą musieli pamiętać o maskach lub przyłbicach oraz braku możliwości pożyczania sobie przyborów do pisania.

Dzięki dużej powierzchni hali, jaką PTAK Warsaw Expo przeznaczył na organizację tego wydarzenia, początkujący prawnicy będą mogli podejść do egzaminu w komfortowych warunkach, zachowując zgodny z wytycznymi GIS bezpieczny dystans.

W czerwcu 2020, w Centrum Targowo-Konferencyjnym PTAK Warsaw Expo, do egzaminów adwokackich i radcowskich podchodzili prawnicy, którzy pragnęli zakończyć swoją aplikację. Organizacja przebiegła pomyślnie, a PTAK Warsaw Expo udowodniło, że jest gotowe na powrót wielkich imprez targowych i konferencji.

Wkrótce kolejne wielkie wydarzenia. Już w przyszłym tygodniu, w największym Centrum Targowym w Polsce, spotkają się przedstawiciele branży stomatologicznej, w ramach targów Warsaw Dental Medica Show, 1-3 października 2020. Wydarzenie już dzisiaj cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Kilka dni po Warsaw Dental Medica Show wystartują targi BIOEXPO Warsaw, a po nich kolejne imprezy targowe.
Zachęcamy do śledzenia kalendarza wydarzeń na https://warsawexpo.eu/kalendarz-targowy/