Piękna, komfortowa, elegancka. Adria Astella już w Polsce!
„Nowa jakość przyczep kempingowych”. „Kamień milowy, inna epoka, inna bajka”. „Najładniejsza”. To zaledwie część komentarzy, jakie pojawiły się na profilu Elcamp RV – oficjalnego dealera marki Adria w Polsce. Wszystko z powodu dostarczenia do Polski Astelli, niezwykłej przyczepy kempingowej, o której też z pewnością można powiedzieć „domek mobilny”.

Adria Astella zaprezentowana zostanie w trakcie targów Camper&Caravan Show w dniach 23-25 października 2020 i będzie olbrzymim zaskoczeniem dla tych, którzy myślą, że przyczepy kempingowe zakończyły rozwój swoich funkcjonalności, estetyki i jakości.

Adria Astrella posiada oryginalny, niespotykany dotąd design. Jest swego rodzaju rewolucja na rynku pojazdów turystycznych. Zachwyca nie tylko wyglądem ale I przestronnością. Uniwersalna kolorystyka, połączenie szarości i czerni, które wzmagają poczucie, że mamy do czynienia z produktem eleganckim i wyjątkowym. Na pierwszy rzut oka wyróżnia się wejście do Astelli. Do dyspozycji otrzymujemy dwoje podwójnych drzwi, które są również dużymi oknami. To właśnie przez nie możemy podziwiać niezwykłe krajobrazy w miejscu, w którym aktualnie się znajdujemy. Spektakularne wrażenie robi również tylna sypialnia – każda pobudka to gwarancja niezwykłych widoków.
Elegancji dodaje również oświetlenie LED, które, mówiąc krótko, jest „wisienką na torcie” w Astelli. Praktycznie każdą lampką możemy sterować oddzielnie, a widok na nocny obrys wokół całej bryły zostaje na długo w pamięci. Zarówno oświetleniem jak i poszczególnymi funkcjami Astelli steruje się za pomocą dedykowanej aplikacji komunikującej się z przyczepą poprzez Bluetooth lub WiFi. Proces parowania trwa chwilę. Po nim, mamy również dostęp do skróconej instrukcji obsługi w formie elektronicznej.
Adria Astrella jest połączeniem przyczepy kempingowej i domku mobilnego? Z jednej strony mamy mobilność , choć waga przyczepy będzie w znaczącym stopniu dyktowała swposób transportu, z drugiej – wyposażenie, klimat i komfort przypominają bardziej letniskowy domek. Gigantyczna przestrzeń robocza w kuchni, lodówka z zamrażalnikiem, liczne schowki z centralnym zamkiem, mikrofalówka, piekarnik – to dopiero przedsmak całej specyfikacji. Nie brakuje też miejsca na duży telewizor, złącza USB/230V/antenowe, czy też nagłośnienie, które łączy się np. z naszym telefonem poprzez Bluetooth. Za ogrzewanie odpowiedzialny jest system ALDE, gwarantując całoroczną możliwość użytkowania.

Już wkrótce spotkajmy się na Targach Caravanigowych w PTAK Warsaw Expo!

Przejdź na stronę