Prof. Tomasz Gedrange wykładowcą w trakcie Warsaw Dental Medica Show 2020

Prof. dr. hab. Tomasz Gedrange będzie jednym z wykładowców w trakcie Kongresu Warsaw Dental Medica Show 2020.

Kongres jest blokiem warsztatów, wykładów i szkoleń, które są składową Targów Warsaw Dental Medica Show, które startują już za 9 dni!
W br są to jedyne targi dla branży stomatologicznej, dlatego warto być z nami w dniach 1-3 października 2020 w trakcie WDMS 2020 w PTAK Warsaw Expo.

Prof. Tomasz Gedrange jest uznanym ortodontą i członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, wystartuje w wyborach do komitetów naukowych Polskiej Akademii Nauk. Ukończył studia na Oddziale Stomatologii Uniwersytetu Friedricha Schillera w Jenie (Niemcy) oraz medycyny ogólnej w Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach był asystentem w Zakładzie Farmakologii i Toksykologii Uniwersytetu im. Friedricha Schillera w Jenie. W 1996 roku obronił pracę doktorską (temat: „Badania wolnych rodników i peroksydacji lipidów po niedotlenieniu oraz ponownym dotlenianiu mózgu u noworodków prosiąt z prawidłową masą urodzeniową oraz wewnątrzmacicznym ograniczeniem wzrostu ciała”).

Dlaczego warto uczestniczyć w wykładzie?
Wykład w sposób nowoczesny i zgodnie z aktualnymi wytycznymi opisuje procedury leczenia ortodontycznego i kontynuacji leczenia po zakończeniu leczenia ortodontycznego -leczenia protetycznego. Porusza zagadnienia współpracy lekarza ortodonty i lekarza protetyka w planie leczenia orto-protetyka.
Zapraszamy do udziału w KONGRESIE, poznaj naszych wykładowców
https://dentalmedicashow.pl/kongres/https://dentalmedicashow.pl/kongres/