Dziś, podczas drugiego dnia największych targów stomatologicznych w Polsce, prezes Ptak Warsaw Expo Tomasz Szypuła spotkał się z prof. Krzysztofem Simonem, który potwierdził bezpieczeństwo organizowanych przez Ptak Warsaw Expo imprez targowych 

Do spotkania doszło podczas IV Kongresu Stomatologii, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne w ramach Warsaw Dental Medica Show. Oprócz prezesa Szypuły i prof. Simona wzięli w nim udział m.in. prezydent PTS prof. Marzena Dominiak, prof. Tomasz Gedrange oraz prof. Tomasz Konopka. 

Uczestnicy kongresu mogli wysłuchać wykładu prof. Simona pt. “Zakażenia SARS-CoV-2 z punktu widzenia każdego lekarza”, w którym omówione zostały zagadnienia związane m.in. z biologią wirusa, zapobieganiem zakażeniom, a także nabywaniem odporności biernej. 

Prof. Simon jest specjalistą od chorób zakaźnych, a także czołowym w Polsce autorytetem w dziedzinie koronawirusa. Swoją wiedzą dzieli się podczas licznych konferencji, na łamach prasy, a także w programach telewizyjnych. 

Ptak Warsaw Expo, największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej, z dumą przyjęło wypowiedź prof. Simona, który po zakończeniu zwiedzania hali targowej oraz po zapoznaniu się z zasadami uczestnictwa stwierdził, iż organizowane w takiej formule targi są w pełni bezpieczne dla wystawców i odwiedzjących.  

Pozytywna ocena prof. Simona jest potwierdzeniem decyzji Ptak Warsaw Expo o tym, aby rozpocząć jesienią wielki sezon targowy, na który zaplanowano organizację kilkunastu wydarzeń. Warto podkreślić, że imprezy te — łączące handel z edukacją — będą mieć zbawienny wpływ na różne sektory polskiej gospodarki, budzącej się z uśpienia po trudnym okresie ostatniego roku.  

Więcej informacji o targach organizowanych przez Ptak Warsaw Expo:Wielkie otwarcie sezonu targowego – Ptak Warsaw Expo  

Więcej informacji o Warsaw Dental Medica Show: Warsaw Dental Medica Show – Targi stomatologiczne