Prezydent wpisał się do uroczystej księgi gości. Głowa państwa zaprasza do wspólnych działań w pomocy humanitarnej i rozwojowej

11 czerwca był wyjątkowym dniem w Ptak Warsaw Expo. Rozpoczęła się pierwsza edycja, jedynych w Europie targów pomocy humanitarnej – Warsaw Humanitarian Expo. To niepowtarzalna okazja dla swobodnych rozmów o aktywniejszej obecności Polski, w tym polskiego biznesu we współpracy z polityką, w światowym niesieniu pomocy. 

 

 

 

 

Mam nadzieję, że warszawskie targi humanitarne będą wydarzeniem, które przyczyni się do zwiększenia zaangażowania w debatę o światowych trendach humanitarnych i rozwojowych, wśród podmiotów działających w tych obszarach.

Chciałbym, aby ta tworzona przez wszystkich uczestników platforma dialogu umocniła współdziałanie przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz instytucji publicznych a także, aby była kolejnym krokiem na drodze rozwoju pomocy humanitarnej, również, poprzez zaangażowanie sektora prywatnego.

Do takiej właśnie współpracy, i tutaj na targach, i w przyszłości, we wszystkich działaniach pomocy humanitarnej i rozwojowej serdecznie państwa zapraszam. Dziękuję i życzę owocnych obrad. – Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej o nadziei pokładanej w targach Warsaw Humanitarian Expo.

Andrzej Duda na pamiątkę swojej wizyty w Ptak Warsaw Expo podczas Warsaw Humanitarian Expo, wpisał się do uroczystej księgi gości.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-06-11T15:20:51+00:00 11.06.2019|