Premiera targowa w Ptak Warsaw Expo

Między 25 a 26 września 2021, w Ptak Warsaw Expo odbędą się premierowe targi Beauty Forum & Hair, będące nową formułą dwóch, odrębnych dotychczas wydarzeń: jesiennej edycji Beauty Forum oraz targów On Hair.

Targi Beauty Forum & Hair mają być wydarzeniem o charakterze biznesowym i edukacyjnym. Targi skierowane są do wszystkich osób związanych zawodowo z branżą kosmetyczną, jak i fryzjerską. Podczas premierowej imprezy wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy zaprezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. Imponująca oferta targów dostosowana będzie do potrzeb doświadczonych fachowców, jak i do tych, którzy dopiero planują rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży.

Największe targi branży kosmetycznej i fryzjerskiej to nowa formuła powstała z dwóch wydarzeń, które miały miejsce w sezonie jesiennym – Beauty Forum oraz targów On Hair. Targi Beauty Forum od ponad 10 lat otwierały sezon jesień/zima w branży kosmetyki profesjonalnej. W trakcie wydarzenia co roku prezentowane były premiery innowacyjnych rozwiązań. Tu wyłaniani byli także mistrzowie fachu, wspierane talenty, pasja i kreacja. Targi On Hair (dawniej Hair Forum) to wiodąca impreza targowa w Polsce skierowana do branży fryzjerskiej. Wydarzenie odwiedzali profesjonaliści z branży, to jest: właściciele i managerowie salonów, fryzjerzy, uczniowie szkół fryzjerskich oraz inwestorzy.

Połączenie obu, uznanych w branży, wydarzeń z pewnością sprawi, że impreza nabierze niepowtarzalnego charakteru i zapewni moc wrażeń uczestnikom targów Beauty Forum & Hair.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia informacji na temat eventu: https://www.beauty-forum.com.pl/