Poznalismy ambasadora targów żywieniowych Warsaw Food Expo

Grzegorz Łapanowski został ambasadorem strefy Craft Zone na 3. edycji Międzynarodowych Targów Żywności WARSAW FOOD EXPO, jednej z najważniejszych imprez branży spożywczej w Polsce, która rozpocznie się już 12 września, w PTAK WARSAW EXPO. Kucharz, aktywista i propagator dobrego jedzenia, założyciel i prezes Fundacji „Szkoła na widelcu”, właściciel 2 studiów kulinarnych Food Lab Studio i Food lab mini. Autor trzech książek kulinarnych. Juror i prowadzący polskiej edycji Top Chef. Pracował dla Polsatu, TVP, TVN i Kuchni Plus. Obieżyświat, gurmandzista i ogrodnik amator. Na co dzień zajmuje się promocją dobrej żywności i idei zdrowego, dobrego, naturalnego, świeżego i sezonowego żywienia. Miasto i świat przemierza w poszukiwaniu tego co najlepsze. W wolnych chwilach jeździ na deskorolce i na rowerze. Namiętnie kolekcjonuje i uprawia rośliny.

WARSAW FOOD EXPO to kompleksowy przegląd oferty produktów spożywczych dla sektora handlu i sektora HoReCa. Udział w tegorocznej edycji potwierdziło blisko 200 wystawców z Polski i zagranicy, którzy zaprezentują szeroką ofertę produktów żywnościowych ze wszystkich sektorów rynku spożywczego. Uzupełnieniem wystawy będzie prezentacja opakowań, technologii i maszyn stosowanych w przemyśle.

Oferta WARSAW FOOD EXPO 2019 wzbogacona została o nowe strefy: strefę Kosher Show PL, w której prezentowane będą polskie produkty wysokiej jakości posiadające certyfikat koszerności, strefę Craft Zone, czyli żywność wytwarzaną w sposób rzemieślniczy, z poszanowaniem tradycji i dobrego smaku oraz strefę Innovation and Inspiration Expo, gdzie odwiedzający będą mogli zapoznać się z produktami i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w produkcji żywności i gotowych produktów.
Targom towarzyszyć będzie rozbudowany program konferencyjny, organizowany w ścisłej współpracy z partnerami targów, który podejmować będzie aktualne tematy, ważne z punktu widzenia sektora rolno-spożywczego. Odbędą się m.in. sesje biznesowe Kongresu Bezpieczeństwa Żywności, konferencja dotycząca szans i możliwości eksportowych polskiej żywności czy konferencja poświęcona nowym trendom w opakowaniach do żywności.

Sprawdź ofertę przygotowaną dla branży Ekologicznej – Targi Żywności i Produktów ekologicznych Bio Expo Warsaw w dniach 11-13 października 2019.