Poznaj tajniki renowacji w trakcie Warsaw Oldtimer Show

Warsaw Oldtimer Show, Targi Zabytkowych Samochodów i Motocykli, nie mogą odbyć się bez pokazów z zakresu renowacji. 7 edycja Warsaw Oldtimer Show to impreza obowiązkowa dla wszystkich właścicieli, kolekcjonerów, ekspertów i miłośników klasycznych samochodów, a także dla tych, którzy zawodowo lub hobbystycznie zajmują się restaurowaniem i “stawianiem na koła” pojazdów, które kiedyś budziły zachwyt swoją nowoczesnością, a dziś mają wartość kolekcjonerską lub sentymentalną.
Wystawca targów AUTOAND zaprezentuje I opowie o procesie cynowania, niezbędnych materiałach oraz zaletach tego procesu. Renowacja “wiekowych” aut jest sztuką walki z czasem, dzięki profesjonalnym usługom, jak cynowanie możemy na długie lata wygrać z rdzą niszcząca karoserię. Cynowanie daje gwarancję utrzymania lakieru w doskonałej formie, dzięki temu nie zacznie puchnąć oraz nie pojawi się na nim rdza. Należy jednak pamiętać, że proces ten jest niezwykle trudny i wymaga czasu oraz mistrzowskiej precyzji. Jeśli rzeczywiście decydujemy się na cynowanie, to wybierzmy prawdziwego fachowca, który nie tylko przeszedł kurs cynowania, ale ma za sobą wiele godzin spędzonych na tej niezwykle wymagającej pracy. Cyna jest niezwykle plastyczna i praktycznie zapewnia dożywotnią trwałość, dzięki swoim antykorozyjnym właściwościom, tworzącym niezwykle skuteczną barierę dla wilgoci i działania kwasów.
Cynowanie cieszy się olbrzymią popularnością wśród miłośników klasyków, dlatego nie może zabraknąć pokazów cynowania w trakcie największego święta pojazdów zabytkowych jakim jest Warsaw Oldtimer Show 2020.

Już 29-30 sierpnia, WARSAW OLDTIMER SHOW w PTAK Warsaw Expo.
Zapraszamy!

Bilety