Poznaj gwiazdy Go Active Show! Chodakowska, Stoch, Kubacki, Hula, Qczaj i wielu innych

Motywują do wysiłku i pokazują, że marzenia są na wyciągnięcie ręki. Ich przepis na sukces? Ciężka praca, siódme poty na treningach, ale przede wszystkim – pozytywna energia. Sprawdź, kto zagości w tym roku na międzynarodowych targach Go Active Show w Ptak Warsaw Expo!

Ewa Chodakowska
Jej książki i programy treningowe nie schodzą z list bestsellerów. „Królowa fitnessu” zaprosi do wspólnego treningu i tym samym udowodni, że warto codziennie stawać się lepszą wersją samej siebie. Ewa Chodakowska już od samego początku gości na targach Go Active Show w Ptak Warsaw Expo. Od momentu, gdy rozkochała Polki w aktywności fizycznej i zdrowym stylu życia, często gości na łamach prasy i w telewizji, gdzie jako ekspert doradza widzom, jak się zdrowo odżywiać i co robić, by utrzymać kondycję. Trenerka może się również pochwalić rekordem Guinnessa w największym na świecie otwartym treningu fitness.

Kup bilet

 

 

Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Stefan Hula
Mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata w Ptak Warsaw Expo. Najlepsi polscy skoczkowie narciarscy – Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Stefan Hula – poprowadzą 30-minutowy trening dla wszystkich fanów i zdradzą, jak wyglądają ich codzienne przygotowania do zawodów. Nie zabraknie też autografów i pamiątkowych zdjęć. Rok temu na spotkanie z polskimi skoczkami przybyły tłumy kibiców. Uczestnicy zgodnie przyznawali, że wrócili ze spotkania z cenną wiedzą. Emocji nie brakowało również w strefie fana – skoczkowie przez ponad 1,5 godziny rozdawali autografy i robili zdjęcia z kibicami. Najwytrwalsi czekali na zdjęcie z Mistrzami z Lahti nawet ponad godzinę! Takiego sukcesu spotkania z najlepszymi polskimi skoczkami organizatorzy nawet się nie spodziewali.

Qczaj
Wulkan energii, którego pokochały Polki. Znany nie tylko z poczucia humoru i skutecznej motywacji do treningów. Za sprawą ogromnego dystansu do swojej przeszłości i wyglądu zjednał sobie sympatię setek tysięcy internautów. Kariera Daniela Qczaja to niemal gotowy materiał na scenariusz hollywoodzkiego filmu – trudne dzieciństwo, emigracja matki do USA i opieka nad młodszym rodzeństwem. Najpopularniejszy trener z Podhala i video blogger przekonuje w swoich filmach, by „ukochać się” i „jechać z tym rzyciem”. Czy podczas tej edycji Go Active Show również udowodni, że wymagający trening przynosi efekty?

Joanna Jędrzejczyk
Najlepsza zawodniczka MMA w Polsce i była mistrzyni wagi słomkowej. Trzy razy sięgnęła po mistrzostwo świata, dwukrotnie zdobyła mistrzostwo Europy. Jako jedyna Polka wystąpiła w prestiżowej organizacji UFC i została mistrzynią. Obecnie z niecierpliwością wyczekuje pojedynku Namajunas z Jessicą Andrade. Gdyby Brazylijka odebrała tytuł Amerykance, Polka zyskałaby szansę, aby w drugiej połowie roku powalczyć o mistrzostwo. Joanna Jędrzejczyk zapowiada, że nie podda się po ostatnich niepowodzeniach, zawalczy w 115 funtach i wygra pas. „Zapamiętajcie moje słowa tu i teraz” – mówiła dziennikarzom.

Siostry ADiHD
Schudłeś 10 kilogramów? Nie zrobi to na nich wrażenia. Ich rekordzistki zrzuciły aż 35 kilogramów i skaczą dalej. Po raz pierwszy na Go Active Show zagoszczą siostry ADiHD! Na treningach wylewają siódme poty, skacząc na trampolinach. Ilona i Milena Krawczyńska już od dziecka wyróżniały się niesamowitą energią, teraz udowadniają, że podczas godziny treningu można spalić nawet 800 kalorii! 60 minut wysiłku to jednak nie tylko skoki – tempo narzuca dynamiczna muzyka, a w przerwie ćwiczenia wzmacniające i rozciągające mięśnie. Siostry ADiHD prowadzą też program „Dwie w jednym” na antenie 4fun.tv!

Fit Lovers
Kochają wyzwania, zakręcone przygody i zarażają energią! Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, zdobyli szerszą popularność za sprawą programu „Ameryka Express”. Nie wyobrażają sobie życia bez adrenaliny, a przy tym wszędzie, gdzie tylko się pojawią, robią furrorę. Miłośnicy fitnessu i zdrowego trybu życia mają na YouTubie ponad 1300 fanów, a ich wspólny Instagram obserwuje ponad 850 tysięcy użytkowników! Podczas targów Go Active Show podpowiedzą, na co zwrócić uwagę podczas treningów. Będzie też czas na wspólne selfie i autografy.
W tym roku międzynarodowe targi Go Active Show już 24-26 maja w Ptak Warsaw Expo. Jakie specjalne wydarzenia czekają na uczestników? Więcej informacji znajdziecie na Go Active Show

 

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-04-11T12:52:08+00:00 08.04.2019|