Poznaj czwartą rewolucję przemysłową

Portfolio targów przemysłowych w Ptak Warsaw Expo powiększa się o kolejną imprezę. W Ptak Warsaw Expo będzie miała miejsce premierowa edycja targów Warsaw Automatica Expo.

Warsaw Automatica Expo będzie kolejną szansą na prezentację i sprzedaż najnowszych rozwiązań technologicznych z zakresu automatyki przemysłowej i robotyki. To wydarzenie mające swoje korzenie w targach Warsaw Industry Week, które w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym organizowane są z sukcesem od 6 lat. Dostrzegając dynamiczny rozwój sektora automatyki przemysłowej i robotyki, będącego jedną ze stref targów przemysłowych, Ptak Warsaw Expo wyszło naprzeciw oczekiwaniom branży, tworząc dodatkową przestrzeń dla rozwoju biznesu.

Zakres tematyczny wydarzenia opiera się o przedmioty i procesy służące automatyzacji i robotyzacji przedsiębiorstwa oraz zagadnienia związane z przemysłem 4.0. W trakcie targów swoją ofertę przedstawią, m.in..: producenci i dystrybutorzy aparatury kontrolno-pomiarowej, analogowych i cyfrowych systemów sterowania czy oprogramowania wspomagającego procesy digitalizacji. Wystawcy zaprezentują również szeroką gamę napędów elektrycznych, pneumatycznych czy hydraulicznych, a także zaworów, regulatorów oraz różnego rodzaju armatury, mebli i urządzeń przemysłowych oraz komponentów elektroniki przemysłowej.

Wydarzenie będzie stanowić także miejsce dyskusji o kluczowych problemach oraz perspektywach dla przemysłu. Największym targom automatyki przemysłowej i robotyki towarzyszyć będzie konferencja „Instrumenty Przemysłu 4.0”. Prelegenci, w oparciu o własne doświadczenia, przeprowadzą przedsiębiorców przez cały proces wdrożenia innowacyjnych rozwiązań do zakładów produkcyjnych. Uczestnicy dowiedzą się, m.in.: z jakimi wyzwaniami mierzą się przedsiębiorstwa decydując się na cyfryzację zakładu, a także – jak im sprostać.

Targi to doskonała okazja na wymianę wiedzy i doświadczeń z zakresu prowadzonej działalności. Obecność liderów i ekspertów z branży, jak również szeroki wachlarz artykułów i systemów zaprezentowanych podczas wydarzenia pozwoli na poznanie aktualnych trendów oraz innowacyjnych rozwiązań w przemyśle, będących niebagatelnym wsparciem dla biznesu.

Weź udział w targach i poznaj najnowsze osiągnięcia w dziedzinie automatyki i robotyki!

Rejestracja

dla odwiedzających: https://automaticaexpo.com/rejestracja/

dla wystawców: https://automaticaexpo.com/zostan-wystawca/