Powraca ANIMALS’ DAYS, 4-6 września 2020

Odliczamy czas do ANIMALS’ DAYS – targów branży zoologicznej, imprezy o statucie międzynarodowego wydarzenia certyfikowanego przez UFI. Wydarzenie będzie połączeniem merytoryki z atrakcjami, z jednej strony na odwiedzających targi profesjonalistów czekają warsztaty i konferencje oraz szeroka oferta nowości rynkowych w sektorze produktów i usług zoologicznych, a z drugiej strony niezaprzeczalnie najciekawsze atrakcje zoologiczne: Wystawy Kynologiczne Psów Rasowych, Halowe Zawody Agility o Puchar Puriny, Międzynarodowe zawody w Aquascapingu oraz pokazy aranżowania akwariów.
Odbędą się także konferencje i warsztaty, na które czekają profesjonaliści i bez których ciężko byłoby zrealizować cel wydarzenia, jakim jest dzielenie się doświadczeniem, wiedzą i najnowszymi rozwiązaniami przygotowanymi przez branżę.
Wszystkie atrakcje oraz część merytoryczna odbędą się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa zarówno w kontekście środków higieny jak i wymaganych odległości pomiędzy uczestnikami wydarzenia. Jesteśmy jedynym ośrodkiem targowym dysponującym 143 000 m kw. powierzchni, co pozwala na jednoczesne uczestnictwo w targach ponad 35 000 osób dziennie (przy zaleceniu wolnej przestrzeni 4 m kw./osobę).
Jako jedyny obiekt w Polsce, możemy zorganizować targi i towarzyszące im wydarzenia na taką skalę z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.

Dzięki nieograniczonej przestrzeni jesteśmy w stanie nadal przyjmować zgłoszenia firm zainteresowanych prezentacją swoich produktów i usług. Oferujemy pomoc w przygotowaniu Państwa firmy do udziału w Animals’ Days.

Zapraszamy do kontaktu:
Michał Tukiendorf
Project Manager
m.tukiendorf@warsawexpo.eu
https://animalsdays.eu/