Power Boats Poland na Targach Jachtowych oraz Sportów Wodnych

Warszawski Salon Jachtowy, targi przygotowane z myślą o branży żeglarskiej i sportów wodnych, 23-25 października 2020 w PTAK Warsaw Expo.

Dla tych, którzy poszukują prawdziwie luksusowych rozwiązań zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego wystawcy, firmy Power Boats Poland reprezentującej tak znane światowe marki jak: Azimut Yachts, Beneteau, Cobalt Boats i Sea Ray, których produkty będziecie mogli obejrzeć z bliska w trakcie Warszawskiego Salonu Jachtowego.
Power Boats Poland tworzą pasjonaci sportów motorowych z olbrzymim doświadczeniem w pływaniu po wszelkich akwenach. W kwestii wyboru łodzi śmiało doradzą tym, którzy swoją przygodę z łodziami dopiero zaczynają oraz tym, którzy są prawdziwymi “wilkami morskimi”.
Współczesny design motorówek koncentruje się na komforcie i przestrzeni, a także bezpieczeństwie i innowacji. Wiele z tych łodzi to idealne rodzinne cruisery, pozwalające na długie rejsy, ale niezależnie od oczekiwań osób poszukujących łodzi motorowej, dla wszystkich stron, zarówno wystawców oferujących sprzęt motorowy, jak i odwiedzających targi, liczy się radość z użytkowania.

Warszawski salon jachtowy to znacznie więcej niż propozycja producentów i dystrybutorów jachtów żaglowych, motorowych czy łodzi sportowych. Na targach pojawią się również dystrybutorzy kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów oraz sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji. Zaprezentują się również firmy oferujące czartery jachtów i łodzi oraz dostawcy usług, ubezpieczeń i leasingu. 

Zapraszamy na pokład https://warszawskisalonjachtowy.pl/