Portal Wiadomości Spożywcze jest zawsze blisko najważniejszych wydarzeń związanych z branżą spożywczą, retailem i HoReCa

Miło nam poinformować, że portal wiadomoscispozywcze.pl objął swoim medialnym patronatem kluczowe dla branży spożywczej, retail i HoReCa wydarzenia – targi Franczyza Expo, eTrade Show oraz EuroGastro.

Wiadomości Spożywcze to centrum wiedzy i aktualnych informacji o branży spożywczej, ale także pobudzające dyskusję kanały social media oraz branżowy kanał na YouTube SpożywczaTV. Nowoczesny portal informacyjny skierowany jest do uczestników branży FMCG i handlu, a także do szerokiego grona konsumentów.

Zachęcamy do śledzenia witryn naszego partnera:

EuroGastro, Franczyza Expo, eTrade Show pod patronatem medialnym Wiadomości Spożywczych

Marzec będzie miesiącem integracji w wielu branżach:

  • 02-04.03.2023 – eTrade Show

eTrade Show to wydarzenie integrujące sektor e-commerce. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zarówno na odbycie kameralnej rozmowy z potencjalnymi klientami, jak i udział w dyskusji o przyszłości tego sektora usług. Wszystko po to, by przyczynić się do rozwoju branży e-commerce.

  • 02-04.03.2023 – Franczyza Expo

Franczyza Expo to miejsce, w którym nie ma osób z przypadku. Spotykają się w nim branżowi eksperci, którzy od lat rozwijają i ulepszają swoje koncepty franczyzowe, z ludźmi, którzy szukają nowej drogi rozwoju zawodowego, chcąc zainwestować w sprawdzoną markę.

  • 28-30.03.2023 – EuroGastro

Targi EuroGastro to największe i najważniejsze w Polsce wydarzenie targowe dedykowane branży HoReCa. To trzy dni wypełnione networkingiem, pokazami, spotkaniami z międzynarodowymi gwiazdami gastronomii, a także edukacją w postaci paneli dyskusyjnych, warsztatów i prelekcji.

Warto zapisać te daty w swoim kalendarzu już dzisiaj!