Poland Yacht Expo – nowa impreza targowa dla przemysłu jachtowego, 11-13 marca 2021

W związku z ogłoszeniem upadłości Murator Expo Sp. z o.o. – twórcy i realizatora cyklu targów Wiatr i Woda, Ptak Warsaw Expo, organizator Warszawskiego Salonu Jachtowego po konsultacjach i w odpowiedzi na pilną potrzebę branży, wprowadza nowe, wiosenne wydarzenie targowe do kalendarza imprez jachtowych.

W dniach 11-13 marca 2021 roku po raz pierwszy wystartuje Poland Yacht Expo, które dla sektora jachtowego stanowić będzie szansę nawiązania relacji biznesowych i kontraktacji jeszcze przed rozpoczęciem sezonu żeglarskiego.

Biorąc pod uwagę dynamikę rozwoju polskiego przemysłu jachtowego oraz jego znaczenie dla polskiej gospodarki, organizacja wiosennych targów Poland Yacht Expo wydaje się kluczowa z uwagi na cele biznesowe firm wystawienniczych oraz profesjonalistów odwiedzających wydarzenie.

Polski przemysł jachtowy rozwija się w zdumiewającym tempie i obecnie jest jednym z liderów na rynku światowym. Wartość sprzedaży polskich jachtów co roku przekracza niebotyczną kwotę miliarda złotych, a co za tym idzie, rośnie popyt na cały asortyment związany
z żeglarstwem i sportami wodnymi, zarówno w odniesieniu do jednostek pływających, jak również do szerokiej gamy osprzętu, narzędzi, akcesoriów i wyposażenia.

Warszawski Salon Jachtowy – największa jesienna impreza jachtowa w Polsce, obecna od pięciu sezonów
w portfolio wydarzeń PTAK Warsaw Expo, będzie kontynuowana i pozostaje w jesiennej ramówce targów PWE.
Tym samym od 2021 roku branża jachtowa będzie miała dwa wielkie międzynarodowe eventy targowe w obiekcie PTAK Warsaw Expo, przeznaczone dla producentów, importerów oraz dystrybutorów jednostek pływających i osprzętu żeglarskiego.
Poland Yacht Expo w wiosennym sezonie targowym oraz Warszawski Salon Jachtowy w jesiennym terminie.

Warszawski Salon Jachtowy, 23-25 października 2020

Poland Yacht Expo, 11-13 marca 2021