Podwójny Sukces Warsaw Dental Medica Show

Po restarcie przemysłu targowego PTAK Warsaw Expo powrócił do organizacji wydarzeń, zarówno B2B, jak i B2C.

Pierwsza impreza zrealizowana w czasie trwania pandemii – Warsaw Oldtimer Show, przeszła najśmielsze oczekiwania organizatora i dała jasny sygnał potwierdzający potrzebę powrotu targów.

Tak udany restart PTAK Warsaw Expo jest gwarantem, że chętnych do udziału w eventach na pewno nie zabraknie, na co dowodem jest Warsaw Dental Medica Show, targi stomatologiczne trwające od 1 października do soboty, 3 października – jedyne wydarzenie stacjonarne dla stomatologii i medycyny estetycznej przeprowadzone w tym roku. Już samym sukcesem jest fakt, że targi wystartowały, kolejnym powodem  do zadowolenia jest frekwencja, która zaskoczyła szczególnie wystawców, komunikujących na długo przed targami, że w tym roku nie spodziewają się tłumu zwiedzających.

O ile pierwszy dzień Warsaw Dental Medica Show był dla branży stomatologicznej testem, czy targi ruszą i w jakim zakresie, o tyle drugiego dnia hala wystawiennicza tętni  życiem biznesu stomatologicznego, odwiedzających nie brakuje, a na rozmowę  z wystawcami trzeba po prostu poczekać w przysłowiowej kolejce.

Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający profesjonaliści nie kryją zadowolenia, że Ptak Warsaw Expo  podjął decyzję dokonania tego, co dla innych organizatorów było niemożliwe, dając szansę wystawcom na realne wsparcie sprzedaży, a odwiedzającym na realizację zakupów do klinik i gabinetów stomatologicznych w atrakcyjnych cenach.

Zarówno organizator, jak i uczestnicy udowodnili, że przy zachowaniu wytycznych dotyczących bezpieczeństwa sanitarnego i nie odbiegając jakością od imprez przeprowadzanych przed pandemią, można realizować wydarzenia targowe z myślą o setkach wystawców i tysiącach odwiedzających.

Komentarze mediów branżowych także wspierają Warsaw Dental Medica Show, np. Infodent24.pl zwrócił uwagę na szczególną atmosferę życzliwości panującą na targach oraz na fakt, że pomimo „specjalnej” sytuacji wydarzenie przebiega porównywalnie z poprzednią edycją i wydaje się być normalnie….

Nie bez znaczenia jest przygotowanie wydarzenia pod kątem bezpieczeństwa i wytycznych GIS. Na samym wejściu wszystkich gości wita kabina dezynfekująca z możliwością pomiaru temperatury ciała. Każdy uczestnik, nawet ten zapominalski, otrzymuje bezpłatną maskę medyczną. Szerokość alejek oraz odległości pomiędzy stoiskami pozwalają na płynny ruch zwiedzających. Wszystko sprawia wrażenie organizacji dopiętej na ostatni guzik.

Dzięki staraniom organizatora uczestnicy Warsaw Dental Medica Show nie muszą skupiać się na aspektach bezpieczeństwa, czas spędzony na targach mogą wykorzystać na rozwój swojego biznesu.

Więcej o WDMS 2020 na https://www.infodent24.pl/bizdentpost/wdms-nieprawdopodobne-ale-prawdziwe,116209.html

Warsaw Dental Medica Show – kolejne wydarzenie targowe zrealizowane w okresie pandemii, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i z dbałością o każdy szczegół imprezy, przekonało już chyba wszystkich, że eventy zaplanowane na jesień br będą sukcesem dla branż biorących w nich udział oraz dla organizatora -PTAK Warsaw Expo, który w tegorocznym sezonie jesiennym zaplanował 8 imprez targowych!