Lada moment, bo już między 23 a 25 Listopada, w Ptak Warsaw Expo odbędą się dwa wyjątkowe wydarzenia targowe: Warsaw Pack oraz Food Tech Expo.

Targi Warsaw Pack przeznaczone są dla branży opakowań, natomiast Food Tech Expo dla branży technologii żywności. Decyzja Ptak Warsaw Expo, o połączeniu tych wydarzeń, wynika z chęci połączenia obu sektorów tak, aby ich przedstawiciele mogli nawiązać ze sobą intratne relacje biznesowe oraz wymienić się doświadczeniami.

Zakres tematyczny targów Warsaw Pack obejmuje między innymi opakowania spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, opakowania transportowe, przemysłowe. Znajdziemy tu również maszyny wytwarzające opakowania i maszyny pakujące oraz szeroką gamę etykiet i maszyn etykietujących.

Na sekcji Food Tech znajdziemy między innymi maszyny do przetwórstwa i produkcji spożywczej, technologie zwiększające bezpieczeństwo żywności, komponenty i dodatki produkcyjne do żywności takie jak: suplementy, barwniki, dodatki modyfikujące strukturę, polepszacze zapachu i smaku. Wystawcy prezentować będą swój asortyment w nowoczesnych i estetycznie zaaranżowanych stoiskach, sprzyjających rozmowie i transakcjom.

Niezwykle interesująco zapowiadają się wydarzenia towarzyszące. Targi wzbogacone zostały o konferencje i konkursy. Atrakcyjną pozycją będzie konferencja: „Trendy i Innowacje w Opakownictwie”. Odbędzie się ona 23 Listopada od godziny 11:00. Celem konferencji jest propagowanie innowacyjnych trendów dostępnych na rynku opakowań oraz prezentacja najbardziej interesujących wdrożeń. Zaproszeni eksperci zaprezentują rozwiązania sprawdzające się w ich codziennej pracy. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość dyskusji i wymiany poglądów na temat dostępnych rozwiązań.

Targi to świetna platforma do nawiązania kontaktów biznesowych i wewnątrz-branżowego dialogu. Zawitaj do nas aby wprowadzić swoją firmę na wyższy poziom.

Zapraszamy do rejestracji na stronach:
https://foodtechexpo.pl/rejestracja-b2b/
https://warsawpack.pl/rejestracja/