Podwójne święto dla branży targowej

Ptak Warsaw Expo świętuje dziś Global Exhibition Day! Zdecydowanie najlepszym prezentem z tej okazji dla przedstawicieli branży spotkań w Polsce jest informacja przekazana przez Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego o odmrożeniu targów, wystaw i konferencji. Już od 6 czerwca wracamy z targami!

Już po raz szósty związani z branżą spotkań przedsiębiorcy i stowarzyszenia wspierają kampanię mającą na celu budowanie świadomości szerokiego wkładu targów i wystaw w rozwój gospodarczy oraz ich wartości jako potężnego kanału marketingowego.

Pierwsza kampania Global Exhibitions Day ruszyła w 2016 roku. Jest to inicjatywa Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego (UFI) oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Wystaw i Wydarzeń (IAEE). Tegoroczna edycja kampanii skupia się na istotnej roli targów i wystaw w tworzeniu platform dla odbudowy i rozwoju firm, a także buduje zaufanie i zachęca do udziału w wydarzeniach, które w równym stopniu stawiają na bezpieczeństwo i sukces ich uczestników.

#Wracamyztargami

Branża eventowa długo czekała na możliwość ponownego otwarcia, licząc w tym czasie ogromne straty. W tym trudnym okresie w Ptak Warsaw Expo nieustannie trwały przygotowania do pomyślnego, a przede wszystkim – bezpiecznego powrotu do życia hal targowych.

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo jako jeden z niewielu tego typu obiektów w tej części Europy melduje pełną gotowość do rozpoczęcia sezonu targowego. Po wielu miesiącach zdalnej komunikacji przedsiębiorcy ponownie będą mieli okazję spotkać się twarzą w twarz, by zbudować trwałe stosunki handlowe. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć najlepsze warunki dla odbudowy i rozwoju polskich firm, jak i całej gospodarki.

Ogromną wartością i jednocześnie głównym celem targów jest możliwość zaprezentowania swoich towarów i usług przez wystawców, dla których udział w tego typu wydarzeniach jest podstawową formą marketingu i sprzedaży. To niepowtarzalna okazja, aby zaprezentować swoją ofertę tysiącom uczestnikom. Z kolei dla odwiedzających jest to szansa, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą setek firm, a także poznać rynkowe trendy oraz najnowocześniejsze rozwiązania branżowe.

Bezpieczeństwo podczas targów

Biorąc pod uwagę wytyczne i zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego obiekt targowo-kongresowy PTAK Warsaw Expo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dysponujemy 143 000 m kw. łącznej powierzchni w 6 halach expo, co pozwala na bezpieczne przeprowadzenie targów nawet przy maksymalnej (15 m2/os.) wolnej przestrzeni – zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.

Podczas wydarzeń organizowanych w Ptak Warsaw Expo przy każdym wejściu znajdują się kabiny dezynfekujące z możliwością automatycznego pomiaru temperatury. Wystawcy i odwiedzający otrzymują certyfikowane bezpłatne maski medyczne, ciągi komunikacyjne oraz cała infrastruktura spełniają najwyższe wymagania i standardy narzucone przez instytucje medyczne i sanitarne w naszym kraju, a cała powierzchnia w halach, jak i wszystkie pomieszczenia są na bieżąco dezynfekowane.

Wierzymy, że w najbliższym czasie uda nam się przywrócić branżę targową na właściwie tory. Najbliższe wydarzenia będą miały miejsce we wrześniu 2021.

Zachęcamy do śledzenia kalendarza targowego Ptak Warsaw Expo!