Podsumowanie pierwszej edycji największych targów fitness i sportów siłowych Go Active Show

Targi w liczbach

[types field="liczba-odwiedzajacych"][/types]

Odwiedzających

[types field="liczba-wystawcow"][/types]

Wystawców

[types field="custom-liczba-podsumowanie"][/types]

[types field="custom-opis-podsumowanie"][/types]

Rekordowo i premierowo. Największe w Polsce Targi Fitness i Sportów Siłowych Go Active Show 2017 za nami

To było naprawdę mocne, sportowe uderzenie. Pod jednym dachem spotkały się gwiazdy różnych dyscyplin sportu. Królowa polskiego fitnessu Ewa Chodakowska wraz ze swoimi fankami i fanami z całej Polski biła Rekord Guinnessa, Mistrz Mamed Khalidov i inni zawodnicy KSW trenowali przed publicznością, Kevin Levrone udzielał porad aspirującym kulturystom, Robert Korzeniowski instruował w fitness walking, a Anita Włodarczyk spotkała się z fanami. Nie zabrakło też strongmanów, kulturystów i mistrzów Streetworkoutu. Te i wiele innych atrakcji czekało na odwiedzających największe w Polsce Targi Fitness i Sportów Siłowych Go Active Show, które odbyły się w dniach 21-23 kwietnia, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie.

Takiej imprezy sportowej stolica jeszcze nie widziała. W towarzystwie gwiazd oraz licznych, emocjonujących sportowych rywalizacji swoją ofertę zaprezentowało prawie 200 wystawców, wśród nich: Olimp Labs, 4F, Biogenix, All Nutrition, Cardio Bunny, Fitness Authority, Bormech, Blackroll, Bidonex, Kevin Levrone, Matmarco, Technogym, Pure Jatommi Fitness, Sport Definition, Sportswear Nebbia, Marwit i Power Water’s. Targi odbyły się w 2 halach targowych o łącznej powierzchni niemal 50 tys. m2. Zakres tematyczny imprezy stanowiły urządzenia fitness, sprzęt, ubrania i akcesoria sportowe, żywność i suplementy diety, a także usługi szkoleniowe. Oglądających i kupców nie brakowało. Przez trzy dni imprezę odwiedziło 28 356 osób.

Ewa Chodakowska i inne gwiazdy fitness w akcji

Niewątpliwie największą i najbardziej efektowną atrakcją tegorocznej edycji był trening poprowadzony przez Ewę Chodakowską, wraz z Tomkiem Choińskim i Lefterisem Kavoukisem, w którym udział wzięły 1973 osoby z całej Polski. Uczestnicy podjęli próbę pobicia rekordu Guinnessa w liczbie osób jednocześnie wykonujących tzw. “deskę”. Wszystko wskazuje na to, że rekord został pobity. Wielką popularnością cieszyły się też warsztaty i rywalizacji w kettlebell z Małgorzatą Albin i Mistrzem Świata Denisem Ivanovem. Kasia Dziurska zaprezentowała Street Dance, z fanami spotkali się także Małgorzata Mączyńska oraz najgorętsza para fitness w Polsce – Deynn&Majewski. W Strefie Fitness odbyły się także Mistrzostwa Polski w kalistenice i street workoutcie światowej federacji WSWCF. Zwycięzca zawodów będzie nas reprezentować na mistrzostwach w Moskwie. Marzący o karierze modela lub modelki fitness mogli spróbować swoich sił w castingu i wygrać kontrakt z agencją FM.MODELS.

Mamed Khalidov w Strefie KSW

Przez wszystkie trzy dni targów, w specjalnej Strefie KSW, na odwiedzających czekali zawodnicy i sędziowie, prezentujący zasady oraz pokazy tej dyscypliny, a także widowiskowa klatka KSW. Kibice mogli zobaczyć również emocjonujące spotkania twarzą w twarz bohaterów gali KSW 39 Colosseum: Mameda Khalidova, Borysa Mańkowskiego, Roberta Burneikę, Popka, Mariusza Pudzianowskiego i Tyberiusza Kowalczyka. Największą atrakcją strefy był oczywiście Mamed Khalidov, który przeprowadził także swój pokazowy trening.

I kulturyści, i strongmani

Targi obfitowały w wydarzenia kulturystyczne: Mistrzostwa Polski Federacji NAC – Polska – eliminacje do Mistrzostw Świata w Hiszpanii, zawody Głuchowski Challenge oraz zawody Burneika Sports. Jednym z ambasadorów targów był Kevin Levrone – legenda amerykańskiej kulturystyki. W Strefie Kulturystki spotkań można było też Michała Karmowskiego oraz grupę Warszawski Koks. Na targach nie zabrakło również strongmanów, którzy rywalizowali w Pucharze Polski Strongman PRO i amatorskim. Profesjonaliści i amatorzy mogli także rywalizować w I Puchar Województwa Mazowieckiego w Armwrestlingu.

Trening Włodarczyk, warsztaty Korzeniowskiego

Na targach Go Active Show można było spotkać także polskich olimpijczyków: Anitę Włodarczyk, Roberta Korzeniowskiego i Artura Partykę. Zwycięzcy konkursu JATOMI Fitness mogli wziąć udział w śniadaniu z Anitą oraz zjeść lunch z Robertem Korzeniowskim. Robert poprowadził ponadto warsztaty Fitness Walking, a Anita Włodarczyk pokazowy trening dla dzieci. “Gdzie szukać motywacji?” radził Artur Partyka. Wszyscy cieszyli się wielkim zainteresowaniem odwiedzających, którzy prosili o autografy i wspólne zdjęcia z gwiazdami.

Wykłady o prawidłowej diecie i spotkania z mówcami motywacyjnymi

Profesjonalny trening ciała wymaga nie tylko regularnego wysiłku, ale również dawki fachowej wiedzy o tym jak ćwiczyć, jak się odżywiać, gdzie szukać motywacji do działania. Świetną okazją do uzupełnienia wiedzy były spotkania w ramach Akademii Go Active i w Stefie Prelekcji Branżowych. Partnerami stref były Głuchowski Sport Academy, Mauricz Training Center i  Milewski&Partnerzy. Jednym z mówców był Jakub B. Bączek – trener mentalny polskich siatkarzy.

Go Active Show towarzyszyły także Targi Rowerowe Warsaw Bike Show z udziałem czołowych zawodników Pucharu Świata, którzy zaprezentowali m.in. pokazy akrobacji rowerowych – Dirt Jumping. Fantastyczne skoki pokazał m.in. Dawid Godziek. Kolejna edycja Go Active Show, w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, za rok.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
[/types]" color="default" size="large" stretch="" type="" shape="" target="_blank" title="" gradient_colors="|" gradient_hover_colors="|" accent_color="" accent_hover_color="" bevel_color="" border_width="0" icon="fa-external-link " icon_divider="no" icon_position="left" modal="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" alignment="" class="btn-www" id=""]Strona www

Targi w liczbach

[types field="liczba-odwiedzajacych"][/types]

Odwiedzających

[types field="liczba-wystawcow"][/types]

Wystawców

[types field="custom-liczba-podsumowanie"][/types]

[types field="custom-opis-podsumowanie"][/types]

2017-07-17T08:49:35+00:00 24.04.2017|