Wielki sukces BIOEXPO Warsaw 2020!

BIOEXPO Warsaw 2020 od pierwszego dnia cieszy się ogromnym zainteresowaniem! Przed nami jeszcze 2 dni targów. Zapraszamy do udziału w największych targach dla branży BIO!

BIOEXPO Warsaw 2020 ruszyło z wielkim impetem! Targi, które trwają w dniach 8-10 października 2020 są największą i najbezpieczniejszą imprezą targową dla sektora BIO produktów. Frekwencja jest wprost zaskakująca, a to za sprawą świetnego przygotowania obiektu oraz rekordowej liczbie wystawców. Pierwszego dnia, na terenie obiektu targowo-wystawienniczego PTAK Warsaw Expo zjawiło się mnóstwo miłośników oraz przedstawicieli branży żywności i produktów w jakości BIO, EKO, ORGANIC oraz naturalnej, FAIRTRADE i DEMETER.

To dopiero początek imprezy. Przez najbliższe trzy dni PTAK Warsaw Expo będzie stanowić centrum zainteresowań pasjonatów działających w sektorze BIO. Do soboty, 10 października, odwiedzający będą mieli okazję podziwiać wspaniałe stoiska, bogate w wysokiej jakości produkty ekologiczne. Zachęcamy do wzięcia udziału w targach. Wydarzenie ma miejsce w hali C (wejście C8). Dziś (czwartek) hale pozostaną otwarte do godziny 18. Jutro, 9 października (piątek), zapraszamy w godzinach 10-18, natomiast ostatniego dnia, 10 października (sobota), widzimy się w godzinach 10-17.

Zarejestruj się i odbierz darmowe zaproszenie:

https://bioexpo.pl/rejestracja-b2b/

Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby impreza przebiegła w bezpiecznych warunkach, stosując się do wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz zapewniając podwyższone standardy bezpieczeństwa. Na terenie obiektu obowiązuje nakaz noszenia masek medycznych, w które organizator – PTAK Warsaw Expo, bezpłatnie zaopatruje każdego uczestnika targów. Dodatkowo, każda osoba wchodząca na halę ma możliwość przejścia przez kabinę dezynfekującą oraz dokonania pomiaru temperatury.

Tegoroczna edycja targów żywności i produktów ekologicznych nastawiona jest w dużej mierze na aktywną sprzedaż oraz kreowanie przestrzeni dla podtrzymania oraz nawiązania nowych relacji biznesowych, będących kluczowym elementem wydarzenia formatu BIOEXPO Warsaw. W czasie trwania imprezy odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą kilkuset wystawców, którzy z okazji targów przygotowali dla swoich klientów szeroki wachlarz produktów, pełen ciekawych propozycji.

Dzisiejszego dnia rozpoczął się także Kongres BIOEXPO 2020, będący stałym elementem targów dla branży ekologicznej organizowanych w PTAK Warsaw Expo. Wydarzenie co roku cieszy się wysoką frekwencją, którą budują ciekawe wykłady, podczas których poruszane są istotne kwestie, pokrywające się z najpilniejszymi potrzebami branży. W trakcie trzech dni Kongresu zostanie przedstawionych pięć paneli tematycznych, które będą platformą do dyskusji na temat warunków rozwoju rynku BIO w Polsce, jego szans i barier, a także kanałów dystrybucji.

Pierwszy dzień Kongresu BIOEXPO 2020 rozpoczął panel poświęcony ekokosmetykom i trendach w kosmetyce i kosmetologii. W tym kontekście przedyskutowane zostały także wszelkie wątpliwości dotyczące regulacji prawnych. W dalszej części konferencji prelegenci podjęli również próbę odpowiedzi na pytanie – czy branża opakowań odchorowała już pandemię? Była to niezastąpiona okazja do wymiany spostrzeżeń na temat zmiany w zachowaniu konsumentów oraz perspektywy dla branży. Dzisiejszy dzień zakończy panel pod tytułem “Chcę być na rynku Eko”, podczas którego słuchacze dowiedzą się, jak rozpocząć konwersję w rolnictwie ekologicznym, poznają przepisy, certyfikację, koszty oraz źródła wsparcia, a także wymogi prawne oraz systemy nawadniania wodą deszczową i zalety nawożenia organicznego.

Wszystkie wykłady są doskonałą okazją do zdobycia profesjonalnej wiedzy i cennych wskazówek od ekspertów z branży. Prelekcje skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych tematem ekoproduktów w Polsce – zarówno rolników, przetwórców, dystrybutorów, jak i dietetyków i konsumentów.

Więcej informacji na temat panelistów oraz harmonogram kongresu dostępne są pod linkiem: https://bioexpo.pl/kongres/

Bezpłatne bilety upoważaniające do wejścia na Kongres do pobrania tutaj: https://bioexpo.pl/rejestracja-b2b/

Serdecznie zapraszamy na Targi!