Performance Marine podczas Warszawskiego Salonu Jachtowego

Jesienna edycja Warszawskiego Salonu Jachtowego, zaplanowana w dniach 22-25 października 2020 w PTAK Warsaw Expo, będzie silnym branżowym wydarzeniem wpierającym wystawców w promocji ich produktów i usług oraz odwiedzających targi w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb.

Targi Jachtowe i Sportów Wodnych co roku przyciągają fascynatów związanych hobbystycznie lub zawodowo z branżą, stąd przedstawiciele firm prezentujących swoją ofertę na targach stanowią grono najwyższej klasy profesjonalistów, z ich doświadczenia i dobrych rad korzystają wszyscy zainteresowani trendami i nowościami rynkowymi, jak również rozpoczynający przygodę ze sportami wodnymi.

Większość firm naszych wystawców powstała z połączenia pasji i pracy zawodowej, podobnie jest z Performance Marine, która zaprezentuje swoją ofertę podczas jesiennego wydarzenia. Inicjatorem Performance Marine jest Marcin Zieliński, wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy oraz siedmiokrotny Mistrz Polski w sporcie motorowodnym.
Firma powstała w 2012 roku jako serwis motorowodny. Dziś poza pracami serwisowymi, Performance Marine posiada rozbudowaną ofertę silników zaburtowych takich marek jak: Honda, Mercury oraz silników elektrycznych Motorguide. Zajmuje się także sprzedażą łodzi Parker, Trident, VT-Sport, Pontonów Mercury oraz elektroniki Simrad czy Lowrance. Przy firmie funkcjonuje również komis łodzi i silników.

Specjalnie z myślą o wykorzystaniu targów jako silnego narzędzia kontraktacyjnego zapraszamy wszystkich profesjonalistów do udziału w Dniu Branżowym zaplanowanym na pierwszy dzień targów, 22 października 2020. W tym terminie nasi wystawcy będą dostępni w ramach spotkań 1:1, służących poznaniu potrzeb kontrahentów i stworzeniu ofert szytych na miarę.
Dzień Branżowy powstał z potrzeby rynku reprezentowanego przez branżę jachtową i sportów wodnych, będzie wydarzeniem biletowanym, wolnym od przypadkowych zwiedzających. Uczestnictwo w Dniu Branżowym jest możliwe tylko dla właścicieli i przedstawicieli firm, szefów działów zakupów oraz handlowców i dystrybutorów: https://warszawskisalonjachtowy.pl/dzien-branzowy/

Zapraszamy do udziału w Warszawskim Salonie Jachtowym, największym wydarzeniu żeglarskiego świata w Polsce!
https://warszawskisalonjachtowy.pl/